8 věcí, které kluci potřebují ve vztahu, ale nikdy si o ně neřeknou

Kluci by nikdy nedali najevo, že touží po některých z následujících věcí. Znáte to, jsou to přece drsní chlapi! Vy jim to ale můžete splnit bez toho, aniž byste o tom museli mluvit. A my vám zaručujeme, že budou spokojenější než kdy předtím.

  1. Dobrodružství v ložnici na tomhle místě nesmí být nikdy nuda. Existuje spousta návodů, jak si to v posteli s vaším miláčkem zpestřit, ale nejdůležitější je se vyhnout stereotypu.
  2. Milujte je takové, jací jsou – i muži jsou ochotní se kvůli milované dívce změnit. Ale podvědomě také touží po tom, aby je jejich láska milovala a respektovala takové, jací jsou. Najděte kompromis a bude to skvělé!
  3. Rozmazlování – Divily byste se, jak moc tohle mají kluci rádi! Když najdou holku, která se o ně stará a dodává jim pocit výjimečnosti, jsou v sedmém nebi.
  4. Poskytněte jim jejich vlastní osobní prostor – Tohle potřebuje ve vztahu každý, bez ohledu na pohlaví. I když je vám spolu dobře, neměli byste zapomínat na své koníčky, přátele a svůj vlastní život.
  5. Neodsuzujte – Každý chlap si chce připadat vedle své holky svůj. Pokud se před vámi musí hlídat nebo jinak omezovat, začne mu to později vadit. Dejte mu určitý pocit svobody.
  6. Podporujte ho – Uklidněte ho, když má špatný den. Zlepšete mu náladu a podržte ho, když potřebuje vaši podporu.
  7. Držte při něm – Buďte jeho partnerka, kamarád i opora. Stůjte za ním v každé situaci!
  8. Sdílejte s ním – Je důležité mít společné zájmy. Pokud je tak úplně nemáte, tak alespoň projevte snahu se dozvědět víc o tom, co dělá.
Sdílejte článek
Štítky muži vztahy rady tipy láska lásk

Přečtěte si také