Sex a vztahy

6. června 2016 16:51

Adéla Skřivánková

BACHA: 6 povolání žen, při kterých hrozí, že vám bude nevěrná

Nemusí se toulat po nocích s "kamarádkou na víně". Daleko větší nebezpečí nevěry se skrývá v jejím zaměstnání! Která povolání svádí k zahýbání nejvíce?

Letuška - je dlouho na cestách, nosí sexy uniformu a po náročném letu, kdy se musela usmívat na každého vřískajícího spratka, si prostě potřebuje upustit páru. A s kým nejčastěji? Samozřejmě s pilotem v jeho kabině. Co se stalo v jiném státě, jako by se nestalo.

Zdravotní sestra - pokud žena nosí jakoukoliv uniformu (pokud to není uklízečka vlakového nádraží), je v ní zkrátka neuvěřitelně sexy. A to platí hlavně o zdravotních sestřičkách. Nedivte se pak doktorům, že si bedlivě hlídají, s kým v noci slouží. S tou pak totiž budou i souložit.

Fitness trenérka - trénuje a protahuje zpocená těla svých klientů, kteří čas od času potřebují i namasírovat či umýt záda ve sprchách... Navíc tím vlastně zvyšuje výkonnost svých svěřenců, tak ji za to neodsuzujte!

Učitelka - samozřejmě ne se svými žáky, i když na vysoké škole se i tahle pravděpodobnost zvyšuje. Přece jen studenti udělají pro zápočet cokoliv (co manžel doma už dávno nedělá). Větší nebezpečí se pak skrývá ale v kabinetech a sborovnách. Opravování domácích úkolů se může protáhnout a učitel tělocviku s profesorkou biologie mohou svoje obory zkoumat společně.

Tanečnice - bez vášně a sexuálního jiskření se tančit nedá. Jenže je velmi těžké to ukořírovat tak, aby se těla dvou tanečníků do sebe neproplétala i bez oblečení.

Barmanka - denně ji balí desítky chlapů, které většinou pošle k čertu. Ale znáte to...tolikrát se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. A stokrát nic umořilo vola. Jinak řečeno - třeba zrovna ten jedenáctý bude mít štěstí a bude pít barmance tequilu z klína.

Sdílejte článek

Přečtěte si také