Sex a vztahy

8. listopadu 2015 10:15

Lenka Zajícová

Co partnerce nedělat při orálním sexu a děláte si skoro všichni...

Každý den není posvícení, a tak je zde návod, jak vaší partnerce přivodit orgasmickou explozi pomocí jazyku. Je jedno, zda jste měl moc piv, nebo chcete v posteli trošku experimentovat. Tyto rady vám zaručeně pomohou přivodit partnerku k báječnému vyvrcholení.

Nejprve si řekneme, co nedělat!

1, Nefoukejte tam Vlhký klitoris tuto klimatizaci neocení. Brr. Tak tomu se říká zabiják sexuálního chtíče. Nemluvě o tom, že můžete své partnerce přivodit i zdravotní problémy. 2. Vidíš někde žaluzie? Ne, tak ať tě nenapadne za něco tahat. Například někteří koumáci mohou v průběhu sexuálních hrátek cítit antikoncepční kroužek, pokud ho jejich partnerka používá. Nehledejte poklad, jděte prostě přímo za cílem. 3. Naprostý zabiják! Jména vulvy mohou být zrádná stejně tak, jako jména vaší chlouby. Naše čtenářka se nám nesvěřila, že při orálním sexu, pojmenoval partner její vulvu dost nevhodně. Jakkákoliv zdrobnělina by byla vtipná, ale on se údajně rozhodl její vagínu pojmenovat Šulinka. Takže pokud chcete její vulvu originálně pojmenovat Šulinka, Chamtivka půlená atd., najděte si lepší chvilku, než když do ní zajíždíte jazykem. 4.To fakt bolí!Sát je ok, ale určitě málo. Může to být totiž dost bolestivé. Ptáš se, jak moc bolestivé? Tak asi stejně tak, jako když ti holka scvakne koleny spánky, když v tom budeš pokračovat. 5. Neználek… Ne, nepotřebuješ na její spodní karoserii mapu. Takže pokud tě napadne, že zabrouzdáš do nepoznaného území ( a tím myslíme konečník), není to NIKDY ok, pokud jí o tom předem neřekneš. Ženy většinou tyto praktiky nemusí, ale podle studií existuje 12procent žen, které to naopak vyžadují. Nejprve si o tom prostě popovídejte. Co naopak dělat!

Jazykový maraton Jemné kmitání jazykem a napodobování kopulačních pohybů je pro vyvrcholení u orálního sexu velice důležité. Bez nich je to jako, když chcete lyžovat v srpnu. Sice si to moc přejete, ale prostě se to nestane.

Vydrž Prďka,vydrž! Ženám trvá mnohem déle dosáhnout orgasmu než mužům. Musíte tedy mít rytmus a v něm vytrvat. Začínejte pěkně zvolna, těsně před orgasmem začněte s intenzivnější stimulací. Partnerka vaši práci ohodnotí tím, že se bude svíjet jako kobra. Pokud leží v posteli nehnutě jako mrtvý voják v zákopu, něco tady nehraje…Pokud už umíráte nudou a nic se nedostavuje, navrhněte jí 69, tak si i vy přijdete na své.

Sdílejte článek
Štítky orgasmus orální sex Neználek

Přečtěte si také