Dělá tohle váš partner? Pozor! Zdá se, že si není vaším vztahem jistý!

Další studie odhalila, jak rozpoznat, že si váš partner není vaším vztahem jistý. Stačí chvilka pozornosti. Pokud dělá tuhle věc často, je to jasný důkaz toho, že to asi není to pravé ořechové!

Podle sociálně vědeckého výzkumu má sdílení vztahu na Facebooku, Instagramu a dalších sociálních sítích zásadní vliv na to, jak vám to klape s partnerem. Studie odhaluje, že pokud jste závislákem na sociálních sítích, mohli byste na to ve vztahu doplatit.

Ukazuje se, že ti, kteří si nejsou tak úplně jisti svým partnerem, mají potřebu sdílet na sociálních sítích fotografie a příspěvky, ve kterých označují svého partnera, aby se tak ujišťovali ve vztahu. Zatímco ti, kteří byli ve vztahu šťastní, neměli potřebu do světa vykřikovat, že jim to klape. Jednoduše jim to klapalo, aniž by museli sdílet statusy se svými přáteli.

Zároveň studie zjistila, že lidé, kteří používají hodně sociální sítě, mívají častěji deprese než ti, kteří denně nesdílí informace ze svého života. A to proto, že mají nedostatek srdíček u fotek. A tak nejšťastnější jsou ti, kteří mají tuhle závislost pod kontrolou a bývají většinou offline. Zkuste to taky!

Podívejte se na aktuální vlasový trend:

Sdílejte článek
Štítky vztah láska

Přečtěte si také