Sex a vztahy

19. listopadu 2019 14:06

redakce Prima Lajk

Dívka letěla 800 km, aby přišla o panenství s jiným párem. Jaký bizár z toho vzešel?

Dívka se rozhodla ztratit panenství s polyamorním párem.

Jak se kdo rozhodne přijít o panenství a panictví je každého věc. Asi všichni se ale shodneme na tom, že rozdat si to poprvé v životě v trojce s polyamorním párem je docela nezvyklé. O to nezvyklejší, když kvůli tomu letíte 800 km a nakonec spolu ještě začnete tvořit podivnou sexuální rodinu.

Přesně to se teď stalo Gabrielle Rees, která se takhle setkala s Jacobem Boswellem a Megan Muirhead. Našla je na stránce, kde dívky hledají tzv. sponzory. Slovo dalo slovo a tehdy 18letá Gabrielle vyrazila za velkým dobrodružstvím, které jí v podstatě změnilo život. Dnes je jí totiž 21 let a o svém zážitku se rozhodla veřejně promluvit. A to hlavně proto, že o tři roky později je neuvěřitelně šťastná a původní pár se tak rozrostl ještě o dalšího člověka. A co na to rodiče?

K těm byla sice Gabrielle upřímná, ani to ale nepomohlo zmírnit jejich nespokojenost se směrem, kterým se jejich dcera rozhodla vydat. Naštěstí pro ni to ale nemusela dlouho řešit, protože už měsíc po prvním setkání s Jacobem a Megan se k nim Gabrielle nastěhovala. Holt, když je miluješ, není co řešit. Fotky celé trojice najdete pod tímto odkazem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také