návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

Drastický cucflek nebo oslepující orgasmus. Jaké neuvěřitelné věci se mohou stát při sexu?

Zlomený penis je při sexu nejstrašidelnějším úrazem, ale přitom se vůbec nestává tak často. Hrozí vám mnohem spíš tyhle další věci.
Vydáno: 15.05.2019
sex
sex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fraktura penisu. Začneme od toho nejznámějšího. Penis nemá kosti ani kůstky, přesto se zlomit dá. Muž uslyší křupnutí, penis okamžitě povadne a začne krvácet. Nepříjemné. Je nutný převoz do nemocnice a případná operace.

Natržené svaly. Jestli budete dovádět příliš často a dlouho, tak si můžete způsobit zranění. Zejména pak natržení svalu, protože právě svaly se při sexu namáhají nejvíce. Je to nepříjemná záležitost. Jestliže máte nepříjemné bolesti svalů, raději si dejte pauzu.

Oslepující orgasmus. Zažili jste někdy natolik skvělý orgasmus, až omámil všechny vaše smysly, a to včetně zraku? Pozor, při hodně intenzivním orgasmu může dojít k zvýšenému proudění krve, čímž může dojít k prasknutí cév v očích. Když to zajde do extrému, budete hůř vidět a či mít krvavé oči.

Nebezpečný pucflek. I když je cucflek spíš úsměvnou záležitostí, tak se moc nevyplatil ženě na Novém Zélandu. Muž jí udělal cucflek na krku natolik silný, že způsobil ochrnutí její levé paže. Zřejmě se přisál tak silně, že způsobil krevní sraženinu na krční tepně, která vedle k menší mozkové mrtvici. Uff!

Končí sexuální revoluce?

Britové téměř přestali se sexem. Už je nebaví, nahradily ho mobily