návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Sex a vztahy

Firma hledá někoho, kdo bude testovat sexuální hračky pro dospělé. Jaký nabízí plat?

Připadá vám, že vás vaše zaměstnání nenaplňuje? Nudíte se a chcete zkusit něco nového? Možná, že tato společnost hledá právě vás.
Vydáno: 09.02.2020
Testování sexuálních pomůcek
Autor: Universal pictures Testování sexuálních pomůcek

Internetový obchod OnBuy.com hledá někoho, kdo bude testovat sexuální hračky pro dospělé. Mezi ty patří například vibrátory, masturbační pomůcky, kolíky, stimulátory prostaty nebo třeba nafukovací panny.

V případě, že budete mít štěstí a firma si vás vybere, dostanete i vcelku slušný plat. Za rok vám totiž společnost zaplatí 1,1 milionu korun. A jak to celé bude probíhat? Práce spočívá v tom, že pracovník každý měsíc obdrží balíček plný erotických pomůcek, které budou určeny k testování. Jeho úkolem pak bude samotné testování, ale také hodnocení, analýza a shrnutí nedostatků samotného produktu. Takové hodnocení by pak mělo pomáhat při výběru samotným zákazníkům. Jdete do toho?

Článek je zařazen v: Sex , masturbace , sexuální hračky

reklama