reklama

reklama

Lola Rose 3

FOTO: Dívka tvrdí, že od té doby, co se stala sexuální pracovnicí, je její milostný život daleko lepší

rd. Publikováno: 05.08.2020
Vylepší vám sexuální zaměstnání milostný život?

reklama

Když si člověk vydělává na živobytí sexem před kamerou a věcmi s tím spojenými, pojí se s tím tak trochu jisté stigma. Například byste o takových lidech řekli, že asi budou mít složité vztahy a poměrně nevzrušivý milostný život – vše si totiž užijí v práci a doma už je to tolik nebaví. Jenže omyl.

Lola Rose 1
Autor: twitter.com Lola Rose 1


Lola Rose z Velké Británie si přesně tímto prošla, začala se život jako sexuální pracovnice, natáčet se a dělat další různé věci, které ji kupodivu vytáhly z depresí, a dokonce i pomohly s finanční situací. Nyní ale 29letá žena prozradila, že to není vše. Od té doby, co totiž změnila zaměstnání, se prý výrazně zlepšil i její milostný život.

Lola Rose 2
Autor: twitter.com Lola Rose 2


Její rande tak prý většinou začínají tím, že se svěří o tom, co dělá a následně nechá muže, aby se sami rozhodli, jestli o takovou dívku mají zájem. A překvapivě většina je prý naprosto v pohodě s jejím zaměstnáním i tím, že má sex přes kameru s ostatními muži. Ostatně, je díky tomu prý otevřenější, odvážnější a navíc ještě má plno zkušeností, které se později mohou hodit. Takže vlastně samé výhody.