FOTO: Dívka tvrdí, že od té doby, co se stala sexuální pracovnicí, je její milostný život daleko lepší

Vylepší vám sexuální zaměstnání milostný život?

Když si člověk vydělává na živobytí sexem před kamerou a věcmi s tím spojenými, pojí se s tím tak trochu jisté stigma. Například byste o takových lidech řekli, že asi budou mít složité vztahy a poměrně nevzrušivý milostný život – vše si totiž užijí v práci a doma už je to tolik nebaví. Jenže omyl.

Lola Rose z Velké Británie si přesně tímto prošla, začala se život jako sexuální pracovnice, natáčet se a dělat další různé věci, které ji kupodivu vytáhly z depresí, a dokonce i pomohly s finanční situací. Nyní ale 29letá žena prozradila, že to není vše. Od té doby, co totiž změnila zaměstnání, se prý výrazně zlepšil i její milostný život.

Její rande tak prý většinou začínají tím, že se svěří o tom, co dělá a následně nechá muže, aby se sami rozhodli, jestli o takovou dívku mají zájem. A překvapivě většina je prý naprosto v pohodě s jejím zaměstnáním i tím, že má sex přes kameru s ostatními muži. Ostatně, je díky tomu prý otevřenější, odvážnější a navíc ještě má plno zkušeností, které se později mohou hodit. Takže vlastně samé výhody.

Sdílejte článek
Štítky dívka Sex Kamera milostný život randění sexuální pracovnice

Přečtěte si také