FOTO: Tato žena se léčila ze závislosti na sexu. V posteli měla více než 700 mužů!

Australská herečka, koučka a influencerka Belinda Rygier přiznala, že měla sex s více než 700 muži, než dokázala sama sobě přiznat, že má problém.

Čtyřicetiletá žena se o svém sexuálním životě rozpovídala v televizním pořadu Studia 10. Poté, co došla k závěru, že nejspíše potřebuje odbornou pomoc, začala navštěvovat intenzivní terapii, která postupně odhalila, že za její neukojitelnou touhou po sexu můžou traumata z dětství.

Když se poprvé přiznala k počtu svých sexuálních partnerů, málokdo jí věřil. Ve svém vyprávění odhalila, že zpočátku neměla štěstí na partnery a poté ji doslova posedla touha po hledání nových sexuálních zážitků. Ve svém „nejhorším“ období chodila na rande i šest dní v týdnů a bylo to v době, kdy se zaregistrovala na jedné populární seznamce. „Ve skutečnosti mi vůbec nešlo o sex, vyhovovalo mi, že mi muži říkali, co chci slyšet, a já se cítila krásná, uznávaná a milovaná,“ prozradila otevřeně.

Pravidelná terapie jí pomohla odhalit, co stálo za jejím problémem. Přišla na to, že velkou roli v tom hrálo její dětství. „Odmala jsem měla velmi zvláštní vztah s rodinou, ve škole mě kvůli nadváze šikanovali a postrádala jsem opravdové přátele, byť jsem se snažila v každém kolektivu za každou cenu zapadnout,“ vysvětlila Belinda s tím, že i to je důvod, proč si tímto způsobem potřebovala zvedat sebevědomí.

Nyní tato blonďatá Australanka pracuje jako koučka, která pořádá vztahové bootcampy, v rámci kterých se snaží pomáhat lidem se stejnými obtížemi. „Mnozí si myslí, že k nalezení lásky jim postačí jít na rande, a pokud bude fungovat chemie, pak zkusit společně žít. Jenže to všechno je málo. Pro vytvoření skutečného vztahu je zapotřebí mnohem víc. Ne náhodou tolik manželství končí velmi záhy rozvodem,“ uzavírá Rygier své poznatky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také