FOTO: Žena si dává do vagíny až 500 pijavic! Pomohlo jí to otěhotnět a má lepší orgasmy. Jak to?

Nine Evans řekli, že už nebude moct mít děti, jenže dnes padesátiletá žena se rozhodla, že se lékařské vědě vzepře a přešla na ryze přírodní metodu. Ta obsahuje až 500 pijavic!

Žena, která žije v Londýně, ale pochází z Litvy, využila starou lékařskou praktiku z pobaltského státu. Tam se přikládáním pijavic léčí mnohem více neduhů než jen neplodnost. Vyšlo to. Po osmi měsících terapie s pijavicemi Nina otěhotněla.„Lékař použil plastový nástroj, speculum, a vložil mi ho do vagíny, tak se mohly tři pijavice dostat dovnitř. Přisály se na děložní hrdlo. Vůbec jsem to necítila, to speculum bylo vlastně nejnepříjemnější. Po půl hodině pijavice samy vypadly ven,“ popisuje Nina svou první terapii a doplňuje, že zvířata ven vylezla pěkně nacucaná.

Další sezení měla v Rusku a později si už pijavice zaváděla sama. Krvechtivá zvířata jí navíc zajistila silnější orgasmy a pravidelnější menstruaci. Jejímu synovi Noelovi je šest roků a Nina plánuje v padesáti ještě jedno dítě, zase by jí měly pomoct její kamarádi pijavice...

Sdílejte článek
Štítky Litva Londýn orgasmus Rusko vagína

Přečtěte si také