GALERIE: Manžel sepsal list dnů, kdy mu jeho žena odmítla sex. Nezapomněl připsat i výmluvy, jaké k tomu použila. Dámy, poznáváte se tom?

Manželství není vždy procházka růžovým sadem. Musíte v něm být připraveni i na možné komplikace, které budete muset řešit. Jako například nedostatek sexu od vašeho partnera.

Jeden muž se to rozhodl řešit po svém. Celý měsíc si pečlivě zaznamenával výmluvy své manželky a následně se uchýlil k tomu nejtvrdšímu způsobu, jak ji s tím konfrontovat. Když měla odjet na služební cestu, poslal ji email s přílohou, ve které v tabulce vše pečlivě a nemilosrdně sepsal.

Šokovaná žena pak následně obrázek sdílela na sociální síti. „Můj muž (26) a já (26) jsme spolu 5 let. Před 5 měsíci jsme začali stavět dům. Zatím nemáme děti. Momentálně jsou naše životy velmi zaneprázdněné. Celé jaro jsme strávili přestavbou nového domu. Ve svojí práci jsem často dělala až dvojnásobek své původní pracovní doby, protože někteří z mých kolegů odešli. V zimě jsem trochu přibrala a snažila se toho zbavit v posilovně. Včera ráno, zatímco jsem seděla v taxíku, mi přišel email od mého muže. Nikdy před tím tohle neudělal, pokaždé jsme spolu komunikovali osobně nebo přes zprávy. Je to v podstatě sarkastická zpráva o tom, že mě na následujících 10 dní nebude postrádat. Přiložil přílohu tabulky, ve které píše o všech případech, kdy jsem odmítla jeho snahu iniciovat sex,“ píše žena a dále dodává, že takovou stránku u svého muže poznala poprvé. Píše, že se snažila dělat věci v domácnosti, vařit mu a že to zkrátka bylo jen opravdu hektické období, které nebude trvat donekonečna. Svěřuje se také, že se mu snažila okamžitě dovolat, ale několik dnů jí nechával bez odpovědi. Zdrcená žena pak plakala na svém hotelovém pokoji a ptá se na názor ostatních: „Co bych měla udělat?“

Komentáře lidí se různí, někteří ženu konejší, že je naprosto v pořádku a přirozené, že neměla na pohlavní styk chuť v tak vypjatém období a jiní se zase zastávají jejího manžela. Co si o tomhle drsném způsobu myslíte vy?

Sdílejte článek
Štítky manželství Sex vztahy problémy

Přečtěte si také