GALERIE: Manželka svému muži dovoluje sex s jinými ženami. Jejich vztah je prý silnější

Otevřené manželství jim údajně okořenilo a upevnilo vztah.

Monica Huldtová (37) pochází ze Švýcarska, ale nyní se svým manželem žije v Arizoně. Otevřeně přiznává, že má málokdy chuť na sex, a tak se svým mužem uzavřela dohodu, že může spát s jinými ženami. Jinak si spolu totiž prý výtečně rozumí. „Dřív jsem pracovala jako tanečnice v klubu a tím se odstartovala má nechuť k sexu,“ vyprávěla žena pro web Mirror.

Monica vyrůstala v přísně katolické rodině. Do 18 se nesměla stýkat s chlapci a jakékoliv sexuální věci pro ni byly tabu. Poté se přestěhovala a začala se živit prací tanečnice ve striptýzovém klubu. Sama říká, že ví, že to s její vírou příliš nekorespondovalo, ale bavilo jí to. Poté se seznámila se svým mužem Johnem (40), kterému narovinu oznámila, že nemá příliš chuť na sex. Přesto se rozhodli vstoupit do manželství. Milovali se ale prý maximálně jednou měsíčně, i když rozestupy byly většinou i delší.

Nedostatek intimity vedl k problémům ve vztahu. Aby manželství Monica zachránila, rozhodla se pro poměrně bizarní povolenku. Svému muži dovolila mít sex s jinými ženami. „Dělit se o mého muže mi nevadí. Myslím, že je to sexy,“ nechala se slyšet Monica. Jde podle ní jen o sex, nic víc. Oba dva mají účet na OnlyFans. „Nikdy s nimi nechodí na rande sám. Občas jdeme na večeři, ale já jsem vždy u toho. S většinou žen jsme přátelé, takže se nikdy necítím ohroženě,“ dodává. „Píše si s nimi a volá, ale nic z toho není tajemství a já jsem vždy o všem informovaná,“ uzavírá Monica svůj příběh s tím, že je přesvědčená o tom, že tohle je způsob, jak zachránit vztah, když jeden z páru nemá zájem o sex.


Přečtěte si také