Sex a vztahy

11. února 2016 17:14

Petr Cífka

GALERIE: Na Valentýna netruchlete! Tyhle parádní ilustrace vám ukážou, proč je život singles skvělý...

Ne, single život vážně není depka.

Mezi lidmi stále převládá stereotyp, že svobodné ženy, které aktuálně nemají chlapa a bydlí samy, automaticky žiji depresivním životem. Věčně brečí do polštáře, marně vyhlížejí toho pravého a dennodenně se přecpávají u sledování romantických slaďáků. Jenže realita je samozřejmě trochu jiná a slušná řádka z nich dokáže i bez chlapa žít šťastným a pohodovým životem.

To se nyní rozhodla předvést mexická umělkyně a ilustrátorka Idalia Candelas, která nakreslila sérii obrázků, na níž skvěle znázorňuje běžný single život. A žádná tragédie to v jejím podání rozhodně není. Co na tom, že není žena vázaná na chlapa, s nímž by musela řešit neustálé problémy a kompromisy.

Někdy je prostě fajn, že když má holka všechen čas jen pro sebe a může si žít, jak sama chce. Občas je zkrátka potřeba mít celou postel sama pro sebe či si vypít ranní kávu bez zbytečného povídání. A evidentně ani nemusí nosit kalhoty. Její originální a vtipné kresby už se navíc šíří internetem a staly se hitem. A my se tomu ani nedivíme. Jejímu názoru totiž musíme dát plně za pravdu.

Sdílejte článek
Štítky stereotyp galerie Den svatého Valentýna

Přečtěte si také