GALERIE: Pánové, máte malý penis? Tohle je 7 způsobů, jak mít nezapomenutelný sex i s malým kašpárkem!

Máte stres z toho, že v kalhotách nedisponujete zrovna velkým nádobíčkem? Teď už nemusíte!

Ne každému muži nadělil bůh do kalhot to správné náčiní a je bohužel mezi námi i mnoho mužů, kteří mají malý penis. To už dneska ale není žádnou překážkou. Známá věta, že i s malým kašpárkem se dá udělat velké divadlo, totiž svým způsobem skutečně platí. I když patříte k mužům, k nimž nebyla příroda příliš štědrá, můžete se stát naprostým postelovým bohem, jehož bude chtít v ložnici každá žena. Stačí přitom, když se budete řídit následujícími radami odborníků či psychologů.

Buďte sebevědomý – Uznávaná sexuální terapeutka Elizabeth McGrathová tvrdí, že není třeba partnerku na menší penis předem upozorňovat, protože by to mohlo jen posílit její vnímání, že to není normální. Musíte se tvářit sebevědomě, a ne jít do postele hned jak prase na porážku. Stačí mít velké sebevědomí a zjistit, kde se partnerky správně dotýkat. Malý penis pak bude to poslední, co by ji trápilo.

Použijte jazýček - Je to prosté. Jakmile víte, že neuděláte spoustu parády tam dole svým nádobíčkem, zamotejte jí tam hlavu svým jazykem.

Najděte bod G - Stimulace rukou je to nejlepší, co jí můžete dopřát. Vložte do ní nejprve jeden, poté dva a postupem času klidně i tři prstíčky. S tempem ovšem buďte opatrní. Nesnažte se jí přivést k orgasmu co nejrychleji, postupujte hezky pomaloučku Ruku není třeba vytahovat sem a tam. Hýbejte pouze prsty uvnitř.

Najděte ideální polohu - Abyste si to užili i vy sami, je třeba najít polohu, která vám oběma nejvíce vyhovuje. Existují totiž sexuální polohy, u nichž velikost penisu nehraje příliš velkou roli. A vy při nich můžete dokonale uspokojit partnerku při jakýchkoliv rozměrech vašeho nádobíčka.

Nezapomeňte na klitoris - Pokud máte pocit, že jí klasický sex s vámi přeci jen neuspokojí, zaměřte se k tomu na stimulaci klitorisu. A abyste si to užil sám, můžete ji požádat, ať si klitoris stimuluje ona.

Zkuste sexuální hráčky – K uspokojení partnerky pak nemusíte používat jen penis, prsty či svůj jazýček, ale můžete přijít čas od času i s výpomocí v podobě sexuálních hraček. Žena pak podobné experimenty většinou ocení a je ještě více vzrušená.

Zkuste anální sex - No a když bude nejhůř, je tady ještě její zadeček. Musíte ji na to však pěkně pomaloučku připravit. Začněte jemnými předehrami, kdy ji budete stimulovat bod G a zároveň ji budete jemně šimrat okolo análního otvoru. Uvidíte, že za pár schůzek dosáhnete svého. Menší penis je navíc v těchto hrátkách výhoda, partnerku totiž nebude takový sex bolet a dokáže si ho správně užít.

Sdílejte článek
Štítky Sex Penis rady tipy malý penis nezapomenutelný sex

Přečtěte si také