návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

GALERIE: Tohle jsou nejšílenější zprávy, které můžete dostat od svých ex. Už chápete, proč si s nimi nemáte psát?

Možná už jste taky někdy napsali něco hnusného partnerovi, s kterým jste se rozešli. Dávejte si ale pozor, aby to neskončilo na sociálních sítích, kde se tomu budou ostatní smát. Jak se říká, chce to brát s nadsázkou.
Vydáno: 10.06.2019
Naštvaná žena
Autor: istockphoto.com Naštvaná žena
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Snad každý už napsal někdy v životě něco ošklivého bývalému, nebo svojí bývalé. Mohli byste toho ale později litovat, kdyby se vaši ex rozhodli sdílet vaše nevybíravé zprávy na sociálních sítích. Přesně to totiž mnoho lidí udělalo, když sdíleli šílené, možná až vtipné vzkazy na stránce GoSocial. Komunikace mezi bývalými je opravdu vtipná, i když někdy je to už docela drsné. Jak se říká, do stejné řeky dvakrát nevstoupíš.

Tuhle galerii to chce brát hodně s rezervou. Na druhou stranu, plyne z toho pro vás ponaučení. Nikdy si nepište se svými ex. Nejlepší je zablokovat a už je dál neřešit. 

Facebook se odtahuje od Huawei

Facebook, Instagram a WhatsApp končí na telefonech Huawei a Honor. Co to znamená pro jejich uživatele?

Článek je zařazen v: vzkazy , šílené vzkazy , děsivé vzkazy , Facebook , sociální sítě