Sex a vztahy

24. července 2016 11:21

redakce Prima Lajk

GRAF: Jste promiskuitní? Pokud jste překročili tento počet sexuálních partnerů, pak ano!

Říká se, že muži počet partnerek násobí třemi a ženy zase počet partnerů třemi dělí. Když ale dojde na reálná čísla, od kolika partnerů či partnerek můžeme o člověku říkat, že je promiskuitní?

Společnost Onlinedoctor si nechala udělat výzkum, do kterého se zapojilo přes dva tisíce lidí z USA a Evropy. Výzkumníky zajímalo, od kolika sexuálních partnerů můžeme považovat člověka za promiskuitního. Ukázalo se, že u mužů je toto číslo 14 partnerek, u žen 15. Takže ženy mají nárok na jeden sex s někým novým navíc!

Ideální počet partnerů se u obou pohlaví lehce přesahoval číslo sedm. Za konzervativní osoby, co se týče sexu, lidé považují své spoluobčany, kteří měli sex ne s více než dvěma partnery. Výzkum také ukázal, že ženy mají v průměru více sexuálních partnerů než muži! Zatímco ti během celého života vystřídají 6,4 partnerky, ženy si užijí s rovnými sedmi muži! Nejpromiskuitnějšími národy Evropy jsou Britové a Holanďané, následováni Rakušany. V USA si zase nejvíce užívají na jihu, kde vítězí Louisiana s neuvěřitelným číslem 15,7 sexuálních partnerů na osobu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také