návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

Heterosexuálové neexistují, tvrdí nová studie! Vážně jsme všichni skrytí gayové a lesbičky?

Věděli jste to?
Vydáno: 13.03.2018
Heterosexuálové neexistují, tvrdí studie
Heterosexuálové neexistují, tvrdí studie Autor: istock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nová studia v americkém Journal of Personality and Social Psychology tvrdí, že heterosexuálové v zásadě neexistují. Podle vědců, kteří studii kompletovali, jsou specificky třeba ženy vzrušovány jak oběma pohlavími, tak i např. gay pornem.

Studie byla prováděla na menším vzorku žen, přičemž u nich vědci porovnávali jimi oznámenou sexuální orientaci s neurologickými reakcemi na homosexuální a heterosexuální sex. Jednoduše řečeno sledovali dilataci jejich očí. Výsledkem bylo, že ať už subjekty nahlásily jakoukoliv sexuální orientaci, oba druhy sexu vyvolávaly pozitivní mozkovou odezvu.

Muž v pozadí celé studie Ritch C. Savin-Williams poté dodává, že se jedná pouze o malou část z mnohem širšího spektra výzkumu, jehož účelem je objektivně určit sexuální orientaci i jinak, než pouhým spoléháním se na něčí úsudek. Další možností by samozřejmě bylo genitální vzrušení jako takové, to je ale příliš invazivní. Proto se studie snaží soustředit raději na oči.

Toto dělá každá

Tohle je 6 věcí, které dělá každá žena před sexem, ale nikdy to nepřizná! Holky, poznáváte se?

Muži se staršími bratry jsou častěji gayové

ODHALENO: Muži, kteří mají starší bratry, jsou podle studie častěji gayové. Jak je to možné?

Článek je zařazen v: Sex , heterosexuálové , gay , nová studie , oči , vzrušení , porno , sexuální orientace