Jak na anální sex? 4 ověřené rady, které si zapište za uši!

Chystáte se poprvé na anální sex? Zapište si za uši tyto 4 rady!

Počkejte si na zelenou!Nenuťte přítelkyni. Dotěrné předhazování, že máte chuť na anál, jí dokáže tak akorát otrávit. Počkejte si na to, až bude sama rozhodnutá. Nehledě na to, že před análním sexem musí přijít dostatečná příprava jako je hygiena. A tak na ní ani zničehonic při sexu nevypalujte, že byste si zrovna dal anální sex.

Příprava! Nemyslete si, že jí ho tam šoupnete tak lehce, jako to vidíte v pornu. Pomalu ji připravte. Ale jestli si myslíte, že se jeden prst v zadku vyrovná velikosti penisu, tak se mýlíte. Ideální je zkusit anální kolík nebo více prstů.

Mazat, mazat, mazat! Nasucho to nepůjde. A pokud byste snad náhodou prorazil, přítelkyni tak akorát ublížíte. Proto si předem pořiďte dostatek lubrikačního gelu nebo kokosového oleje. A nešetřete. Čím více, tím lépe!

Nenapodobujte porno! Pokud si myslíte, že je poloha zezadu ta nejlepší, tak se pletete. Naopak byste ženě mohli na začátek ublížit. A tak ideální polohou na anální sex je poloha misionáře. Začněte pomalu a zlehka. Nechte partnerku, aby si vás dle potřeby k sobě přitáhla nebo odtáhla.

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky Sex

Přečtěte si také