Kašpárek nebo kláda? Tohle je 5 znaků, podle kterých poznáte, jestli má kluk MALÝ penis

Chtěli byste vědět, jestli má váš vysněný kluk v kalhotách malého kašpárka? Podle těchto znamení na to přijdete během chvíle!

Zapomeňte na řeči o malých rukou, velkém nosu a podobně. Z těla vašeho idolu toho opravdu příliš nepoznáte. Mnohem více totiž o velikosti jeho přirození naznačí mužovo chování a vlastnosti. Stačí se zkrátka zaměřit na to, jak se chová, a ihned budete vědět, zda vás v posteli čeká obrovská show, nebo spíše divadlo s malým kašpárkem. Tady máte 5 věcí, podle nichž zaručeně poznáte odpověď.

1. Neustále žárlí – malá žárlivost je pro mnoho holek lichotivá. Všechno má ovšem své meze. Jakmile totiž chlap začne žárlit na všechny muže široko daleko, znamená to, že si sám moc nevěří. A nevěří si možná právě proto, že má nemá v kalhotách příliš čím oslnit.

2. Je urážlivý – všechno si bere velmi osobně, dotkne se ho každá maličkost a má velmi nízké sebevědomí. A intimní věci jsou u něj už naprosté tabu. Zkuste hádat proč.

3. Až příliš o sebe pečuje – žádná holka samozřejmě vedle sebe nemá ráda smradlavého týpka připomínajícího bezdomovce. Je prostě fajn, když o sebe váš protějšek trošku dbá. Všechno má ale své meze. Když je totiž kluk tak trochu šampónek, který tráví v koupelně více času než vy, dojde vám, že tady asi něco nehraje. Že by se snažil přehnanou péčí o vzhled zakrýt své nedostatky v oblasti kalhot?

4. Má velké a drahé auto – tohle je klasika. Pánové s malým nádobíčkem zkrátka mají potřebu kompenzovat si těch pár centimetrů velkými či drahými věcmi. A je jedno, jestli se jedná o luxusní oblečení, ten nejdražší mobil či obří auto, které nebylo zrovna nejlevnější. Jenže právě muž balící ženskou na nablýskanou drahou káru má často v kalhotách jen malý páreček

5. Nikdy o svém nádobíčku nemluví – je samá sranda, ale jakmile dojde řeč na vtípky o malém přirození, nebo se probírají sexuální témata a ty nejintimnější zážitky, raději zarytě mlčí a snaží se za všech okolností přejít na jiné téma. Proč asi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také