Každá holka touží po těchto 9 typech objetí od svého kluka! Děláte je?

Všechny dívky se cítí v náručí svého chlapa mnohem víc v bezpečí. Milují to, když je k sobě pevně přitisknete, a to v jakékoliv chvíli. Níže naleznete 9 typů objetí, kterými tu svou určitě potěšíte.

  1. Drž mě pěvně. Tohle je pravděpodobně ten nejlepší. I když vám při něm skoro praskají kosti, chcete víc.
  2. Chyběla jsi mi. Když se nevidíte několik dní, nebo třeba jen pár hodin – tenhle typ jí dá najevo, jak moc vám chyběla.
  3. Neodcházej. V tomhle objetí se skrývá tolik slov. Když ji nechcete pustit ze své náruče a nejradši byste ji ve svých rukách svíraly další hodiny, jednoznačně jí tím říkáte, jak moc je vám s ní dobře.
  4. Všechno je v pořádku. Přesně tohle potřebujeme, když se cítíme špatně nebo jsme smutné. Ten pocit, který nám tím dáte, je k nezaplacení.
  5. Točení ve vzduchu. Tohle je tak trochu ve fantazii každé holky. Je úplně jedno, kdy to uděláte, ale vaše holka si při tom bude připadat jak v romantickém filmu. Je to takový projev štěstí, bezstarostnosti a svobody zároveň.
  6. Objetí zezadu. Tohle je nejmilejší moment překvapení. Můžete ji obejmout třeba při tom, když vaří, nebo když se maluje. Prostě jen tak, pro hezčí den.
  7. Chci tě. Romantické doteky se dokáží proměnit v pěkně žhavou hru.
  8. Hřejivé objetí po sexu. Holky mají mazlení po sexu rády a dáte jim tím najevo, že k nim cítíte opravdové city a nejsou pro vás jen „na hraní“.
  9. Chybíš mi i ve spánku. Když se k ní během noci přitulíte a obejmete jí zezadu…
Sdílejte článek

Přečtěte si také