Kdy je na čase ukončit vztah? Těchto 12 situací vám to prozradí

Prozradíme vám, kdy je na čase partnera opustit.

Jednou a dost! Pokud zjistíte jednu z těchto věcí, je na čase ze vztahu utéct… A to hned!

Fyzické násilí se neodpouští. Vztáhne na vás ruku jednou, udělá to zas. Nevěřte tomu, že se změní!

Vybílení účtu se také neodpouští. Pokud vám bez souhlasu vezme peníze, je čas sbalit si kufry a odejít!

Alkoholik nebo drogově závislý… Pokud není právě na léčení, odejděte. Ze dna jej nevytáhnete. Naopak vás může stáhnout s sebou.

Závislost na sexu… Podvádí vás na každém rohu, protože si nemůže pomoct? Pokud doufáte, že se to změní, budete zklamaní. Člověk závislý na sexu si jednoduše nemůže pomoci.

Neustálé lhaní… Všimli jste si jedné nevinné lži? Pokud vás ubezpečil o tom, že vypadáte skvěle, i když to tak není, nemějte obavy, že by vám vědci tvrdili, že máte partnera opustit. Ale pokud vám lže v zásadních oblastech svého života, je čas takový vztah ukončit!

Emocionální zneužívání… Pokud vás někdo emocionálně vysává, dělá vám scény nebo vám i vyhrožuje, nestojí vám za to! Odejděte.

Dvakrát a dost! Pokud vám tohle provede víckrát než jednou, ukončete to!

Podvedení… Pokud vám zahnul jednou, může se jednat o úlet. Jakmile se to opakuje, jedná se o vzorec chování. Opusťte ho!

Nepřišel v noci domů… Pokud se to stane jednou, dobrá, ale jakmile se to stane podruhé, je čas odejít. Na tohoto člověka nebude spoleh.

Závislost na pornu… Občasné sledování porna nevadí. Ale pokud jej musí sledovat denně a dá raději přednost uspokojení u porna než s vámi, opusťte ho!

Žárlivost… Nejprve se vám to zdá lichotivé, že má obavy, že by o vás přišel. Jenže záhy se začne žárlivost stupňovat. Partner tak začne sledovat každý váš pohyb a vy se cítíte jako ve vězení.

Jeho potřeby jsou důležitější… Pokud musí být vždy po jeho, vždy se točí vztah okolo něj, odejděte. Máte co dočinění se sobcem a narcisem. Zasloužíte si někoho, kdo si vás bude vážit.

Podívejte se na stávající vlasový trend:

Sdílejte článek
Štítky vztah láska

Přečtěte si také