Lékaři odhalili nejbizarnější úrazy při sexu. Tohle se fakt někomu stalo?

Při sexu se odjakživa stávají ty nejhorší úrazy. Nebo možná ne úplně nejhorší, ale rozhodně nejbizarnější. Lékaři kápli božskou a řekli, které to nejčastěji jsou.

V minulém roce navštívili britské lékaře na 24 milionů lidí, z toho bylo 3,5 milionů ve spojitosti se sexuálním zraněním. Co nejčastěji lidi přivádí do ordinací?! Sestavili jsme žebříček podle Redditu. Tak zaprvé – a teď se podržte – počítačové křeslo. Z nějakého důvodu se spousta lidí rozhodne použít jako sexuální pomůcku právě to. Proč to někdo udělá? A hlavně jak? To zůstává záhadou. Na druhém místě stojí bowlingová kuželka (příležitostně) následovaná lávovou lampou, toaletním kartáček a papričkami jalapenos.

Nejbizarnější úrazy pak odhalili lékaři a sestry. Jeden z nich popsal, že měli na příjmu ženu, která měla ve vagíně tři hot dogy. A co víc, měla je ve vagíně tři týdny. Prý to začalo být trochu nepříjemné, tak si zavolala pomoc. Pak objevili v její vagíně hnijící hot dogy. Prý věděla, že tam jsou, ale nemohla k nim dostat, tak si řekla, že časem vyjdou sami.

Další bizarní úraz popsal muž, jehož holka byla zdravotní sestra. Musela prý jednou vybírat čokoládovou tyčinku, která se ztratila ve vagíně ženy. Jiný případ se pak stal na urgentním příjmu ve dvě hodiny ráno. Přišel tam starší muž s tím, že má neskutečnou zácpu, a proto mu udělali rentgen. Ten ale ukázal, že má v zadku zastrčenou sojovou omáčku. Doktor mu vysvětlil, že bude muset jít ne operační sál, aby to dostal ven. Muž se ale okamžitě odhlásil a odešel.

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také