Sex a vztahy

19. dubna 2016 13:22

Tereza Javorová

MANUÁL: 6 sexy tipů, co předvést v posteli, aby ti dala podruhé

Podařilo se ti ji dostat do postele. Gratulujeme! Co ale dělat, aby to jednou nocí neskončilo a chtěla s tebou dovádět i podruhé?

1. Překvapi ji

Působíš plaše a stydlivě? Tak ji v posteli překvap tím, jaký jsi vášnivý alfasamec. Nebo vypadáš jako hrubý drsňák? Buď něžný a romantický. Nejde o to potlačit to, jaký jsi, ale prolomit její očekávání a trochu ji překvapit. Bude mít radost, že má privilegium poznat tvoji tajnou stránku.

2. Protáhni předehru

Pro většinu chlapů to je jen nutné zdržování, než je jejich válečník dostatečně silný a tvrdý. Holky předehru ale milují. Dej jí najevo, že tě to baví a nikam nespěcháš. Rozrajcuj ji masáží, jazykem, prsty, polibky...Ať je pořádně nedočkavá na to hlavní!

3. Jdi do všeho

Neboj se to pořádně rozjet. Romantickou stránku jsi už předvedl, tak jí teď ukaž tu divočejší. Měň polohy, neboj se zaexperimentovat a navrhnout něco nového. Hlavně, ať ji tahle vzrušující zábava baví a cítí se dobře! Jdi do všeho, k čemu bude svolná, ale do ničeho ji sám nenuť.

4. Pochval ji

Dej jí najevo, že se ti to s ní líbí. Holky jsou k sobě velmi kritické, a i když máš blažený výraz, o svém výkonu nejspíš stále pochybuje. Po orálním sexu jí řekni, že je v tom vážně skvělá. A že je sexy. Nebo vypíchni jinou věc, kterou dělá dobře.

5. Postarej se o ni

Nebudeme si nic nalhávat, aby holka na vaši společnou noc zasněně vzpomínala ještě pár dní, měla by mít orgasmus. A to je tvoje starost. Když ho nedosáhne přímo při souloži, nevadí. Postarej se pak o ni ještě jazykem nebo rukou. Nebo se vzmuž na další číslo.

6. Napiš jí

I když to neberete nijak závazně, holka se po sexu nechce cítit jako anonymní šlapka. Napiš jí poté, co se rozloučíte, jak to bylo super a těšíš se, až si to zopakujete. Zprávu můžeš i opepřit o pár detailů, které jste před chvílí dělali. Bude mít pocit, že ti na ní záleží a nechtěl jsi ji jen na jednu noc. A to nechtěl, ne?

Sdílejte článek

Přečtěte si také