Sex a vztahy

24. května 2016 14:40

Tereza Javorová

MANUÁL: Buďte sexuální bohyně! 7 věcí, které chce, abyste mu udělala v posteli

Udělejte mu tyhle sexy věci a už nikdy nebude chtít v posteli jinou ženskou!

1. Probuďte ho orálním sexem

Pro muže neexistuje lepší představa budíčku. Využijte jeho ranní erekce a udělejte mu ze vstávání to nejlepší, co za ten den zažil.

2. Projevte se. Nahlas

Muži milují, pokud si žena s nimi sex užívá. A dává to patřičně najevo. Hlavně to ale, prosím vás, nepřehrávejte a nepředstírejte. Poznal by to a cítil by se poníženě. Pokud se vám to ale líbí, odměňte ho hlasitými steny.

3. Udělejte mu masáž

A to nejen zad. Muži se někdy stydí si o to říct, ale absolutně zbožňují masáž hlavy nebo třeba chodidel. Vezměte iniciativu do vlastních rukou a pořádně ho promasírujte. Bude vám vrnět jako kocour.

4. Strč prst skrz...

Pokud si na to troufáte, je to to nejlepší, co můžete chlapovi během sexu udělat. Opatrně mu vsuňte prst do jeho zadních dvířek...I když to možná nepřizná, je to velmi erotogenní zóna a skrz anální otvro můžete dobře stimuloovat prostatu. Což je pro muže něco jako G bod pro ženy.

5. Přiveďte kámošku

Nejžhavější sexuální fantazie mužů je mít v posteli dvě krásné ženy. Potlačte svoji žárlivost a domluvte se bu´d s kámoškou (o které víte, že se vám ho pak nebude snažit přebrat) nebo najděte zcela neznámou a anonymní ženu. Bude to jeden z nejsilnějších sexuálních zážitků pro vás pro oba (vlastně tři).

6. Překvapte ho ve sprše

Vklouzněte k němu do sprchy a společně se namydlete, omývejte a zkoušejte všechny ty věci, kterými si nechcete normálně zaneřádit nové povlečení. Sex ve sprše zkrátka popustí uzdu vaší fantazie a odvahy!

7. Bez předehry

Říká se, že předehra je spíše pro ženy. Tak tenhle stereotyp poruště a rovnou na to vlítněte. Svou nenasytností a dravostí ho mile překvapíte a neskutečně rozdráždíte, takže jeho válečník bude v pozoru, než byste řekla "borůvkový koláč".

Sdílejte článek

Přečtěte si také