Sex a vztahy

4. května 2016 15:49

Tereza Javorová

MANUÁL: Rozpalte ji! 5 sexy věcí, co dělat během předehry

Už vám není patnáct, abyste si myslel, že jí dáte jednu vlhkou pusu a ona se vzrušením rozteče. Naučte se během předehry dělat tyto věci a to, co pak bude následovat, bude nezapomenutelné pro vás pro oba!

1. Multitasking - pro muže to je možná náročný úkol, ale alespoň v sexu by měli umět zvlánout víc věcí najednou. Když jí to budete dělat pusou, zapojte i ruce! Drážděte ji prsty, hlaďte jí bradavky nebo mačkejte zadeček. Čím více vjevů, tím silnější orgasmus!

2. Sexy slova - v posteli s ní nemusíte už jednat v rukavičkách a držet jí dveře. Spíš ji o ně opřete a explicitně vyjádřete, co všechno a jak jí teď hodláte udělat. Pokud to partnerku vzruší, klidně přitvrďte a mluvte sprostě.

3. Jděte na to pomalu - nikam hlavně nespěchejte. Ženy potřebují k rozdmýchání chtíče trochu delší dobu, tak jejich plamínek neuhaste nedočkavým pospícháním.

4. Napínejte ji - donuťte ji, aby začala prosit, abyste ji už "netrápil" a šel na věc. Masírujte ji, hlaďte ji, líbejte ji, použijte jazyk...Doveďte ji na samou hranici zešílení, až si vás bude chtít sama osedlat.

5. Koukejte se do očí - pro ženy je sex i určitým spojením duší, ať to zní sebevíc pateticky. Při sexu se jí koukejte do očí a kldině jí řekněte, že je krásná. Bude se cítit výjimečně a o to víc se uvolní.

Sdílejte článek
Štítky sex předehra

Přečtěte si také