Sex a vztahy

13. prosince 2016 14:59

redakce Prima Lajk

MANUÁL: Staňte se královnou ORÁLNÍHO sexu! Těchto 6 triků z něj udělá božský zážitek

Je to základ, někdy o to ale muži musí prosit. Přitom to je skvělá předehra a když i partner pomůže své partnerce jazykem, je to ideální.

Dejte si sprchuRozhodně není pro partnerku nic příjemného, když po celém dni bez sprchy musí dělat partnerovi orální sex. Krátká sprcha před tím, než půjdete do postele, vyřeší mnohé nepříjemnosti. Navíc společná sprcha může sloužit jako část předehry.

Používejte jazykNejde jen o to dělat jeden pohyb hlavou nahoru a dolů. Použijte jazyk, objíždějte jím žalud a dívejte se na partnera. Určitě to zná z filmů pro dospělé a většině mužů to přijde sexy. Navíc mu dáte najevo, že vás to baví.

Nebojte se jít do hloubkyNemusíto se zadusit, stačí, když se jednou za čas pokusíte dostat penis co nejhlouběji. Pozor na dávící reflex. Opakováním si na zprvu nepříjemný pocit zvyknete, ale pamatujte, že pokud se vám to nelíbí, dělat to nemusíte.

Podívejte se na nejvíc sexy fotky Instagramu:

Používejte polibkyZačněte s polibky u kořene a pokračujte nahoru, případně přejíždějte po spodní straně penisu jazykem, funguje to.

Nezapomínejte na varlataZkuste vzít jedno po druhém do úst a lehce ho nasát dovnitř, ale opravdu opatrně. Mohlo by to skončit jen nepříjemnou bolestí a bylo by po zábavě. Několikrá tento krok opakujte, ale partnera na něj připravte. Nikdy nezačínejte rovnou takhle. Ideální je provést tuhle hru s varlaty po čtvrtém výše zmíněném triku.

Použijte dlaňObčas udělejte krouživý pohyb dlaní an špičce partnerovy chlouby. Pozor, nemůžete to dělat nasucho a kontrolujte, jestli to partnera nebolí. Někdo může být citlivější, ale rozhodně je to věc, kterou když proložíte orální sex, dostane partnera do sedmého nebe.

Sdílejte článek
Štítky Instagram orální sex penis sprcha varle

Přečtěte si také