Sex a vztahy

30. prosince 2016 11:25

Tereza Javorová

MANUÁL: Udělejte jí to ZEZADU tak, že už to nebude chtít nikdy jinak! Tahle technika ji vystřelí ke hvězdám...

MANUÁL: Udělejte jí to ZEZADU tak, že už to nebude chtít nikdy jinak! Tahle technika ji vystřelí ke hvězdám...

Ženy nemají polohu zezadu neboli na pejska moc rády, protože se u ní cítí poníženě a tak nějak nedůstojně. To je přitom omyl! Záleží totiž jen na jejich partnerovi, zda ženě polohu dokáže zpříjemnit a udělat z ní skvělý zážitek. Pokud v sobě muž ovládně živočišné instinkty, které v něm tato poloha vzbuzuje, partnerka si sex zezadu může stejně užít jako on.

Jak na to? Předehra je samozřejmostí, neboť žádná žena nevyjekne slastí, pokud zrovna vkleče šůruje podlahu a do jejího tunelu zajede bez varování parní lokomotiva. Celou soustavu je potřeba nejdříve pořádně promazat, aby jízda nikde nedřela. Strojvůdce by pak měl vyzkoušet prostupnost tunelu a vjet do něj pomalu, aby vyzkoušel, jestli se do něj vejde jeho vlak celý. Až pak může přidávat na intenzitě a rychlosti.

Nezapomínejte také na rčení zlaté české ručičky. Ty nenechejte jen tak odpočívat na partnerčině zadečku, ale jednou rukou jí mačkejte pohupující se prsa (bude vděčná, že jí její holky pochytáte a nevyrazí si zuby) a druhou jí drážděte klitoris. Sice nebudete moct tak tvrdě přirážet, než kdybyste si ji chytil oběma rukama za boky, ale bude to tak pro ni daleko příjemnější zážitek, který při vaší šikovnosti zakončí vjetím do cílové stanice – orgasmem.

---

Podívejte se na nejvíc sexy fotky na Instagramu.

Sdílejte článek
Štítky hvězda Instagram tunel technika

Přečtěte si také