návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

Matka žije se dvěma muži a jednou ženou. Tvrdí, že je to normální. Jak může být v takovém vztahu šťastnější?

Vztah s více lidmi naráz si umí představit málokdo. Tahle žena ale utekla z manželství, které už jí nepřinášelo štěstí… přímo do vztahu ve víc lidech!
Vydáno: 16.06.2019
Život v polyamory vztahu 11
Autor: facebook.com/amelia.bambam Život v polyamory vztahu 11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Opustila manžela po 11 letech společného života, aby se mohla oddat polygamním vztahům. Amelia Bamham (33 let) z Oregonu má se svým bývalým dvě děti. Začalo to tak, že napřed chtěli randit oba, jak ona, tak její manžel. Jenomže když to začalo, ukázalo se to pro jejího muže jako příliš velké sousto. A tak následoval rozvod. Amelia si totiž uvědomila, že už nemůže v monogamním vztahu dál setrvat. S mužem zůstali přátelé a hlavně jsou oba stále dobrými rodiči svým dětem.

Amelia teď má úplně nový život. Postel teď sdílí hned se dvěma muži najednou. A aby toho nebylo málo, tak ještě s jednou ženou, které říká „další matka“. Jejich polygamní vztah se tak skládá ze čtyř lidí. Prý se nikdy necítili víc šťastní. „Lidem to přijde divné, ale my si z toho nic neděláme. Já, moji dva muži a přítelkyně jsme maximálně šťastní, hluboce se milujeme,“ libuje si Amelia.

Článek je zařazen v: polyamorie , Sex , polyamory , monogamie , vztahy , poly , polygamní vztahy , muži , Ženy