návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Sex a vztahy

Měli byste posílat nahé fotky pořízené pro bývalou lásku novému partnerovi? Tohle si myslí odborníci!

Je posílání starých nahých fotek novému partnerovi podvádění?
Vydáno: 22.02.2019
Dilema kolem nahých fotek 2
Autor: istock.com Dilema kolem nahých fotek 2

Možná vás to nikdy nenapadlo – protože jste normální – moderní společnost ale v dnešní době dokáže udělat téma prakticky z čehokoliv. Jeden příklad za všechny budiž následující dilema: Je morální posílat staré nahé fotky novým partnerům?

Odpověď vás možná překvapí. Zaprvé proto, že vás to nikdy nezajímalo, a za druhé proto, že podle odborníků z magazínu Cosmpolitan je to to skutečně problém – může to být totiž považováno za podvádění. Naštěstí se to dá řešit.

Ideální je být k partnerovi upřímný, a pakliže se na nahou fotku zrovna necítíte, mu to prostě říct. V opačném případě doporučujeme starší fotku poslat jedině tehdy, kdy nemáte iPhone, ten totiž ukládá fotky podle data pořízení, pokud tedy pošlete dva měsíce starou fotku, zařadí se člověkovi do telefonu mezi fotky pořízené před 2 měsíci.  Třetí možnost je fotku zopakovat, pokud podle vás byla fakt dobrá. No a posledním řešením je pak na všechno se vykašlat, poslat starou fotku a doufat, že to partner nebude nijak řešit.

Článek je zařazen v: Sex , nahé fotky , nudes , pár , vztah

reklama