Muž daroval sperma a neřekl o tom své ženě. Ta se s ním chce kvůli tomu rozvést

Upřímnost je ve vztahu dvou lidí velice důležitá. Tento případ mluví za všechny. Muž své manželce zatajil, že v minulosti daroval sperma a ta mu za to teď hrozí rozvodem...

Muž, který si přál zůstat v anonymitě na Redditu sdílel svou hořkou zkušenost se zatajováním v manželství. Jeho žena totiž po několika letech společného soužití zjistila, že v minulosti daroval sperma, ze kterého navíc vzešly dvě děti. Vše začalo jako „nevinná“ pomoc spolužačce, které v minulosti daroval své sperma. Vše se odehrálo před tím, než se poznal se svou současnou manželkou.

S ženou se podle svých slov od té doby neviděl a nechová k ní žádné city. Nechápe tedy, co jeho manželku tak vytočilo… Podle jeho slov jsou spolu 12 let a mají tři děti.

Jeho žena to prý zjistila úplnou náhodou. Při návštěvě rodičů totiž narazili na rodinu… „Jejich syn vypadal přesně jako já, až to bylo nepříjemné,“ popisuje muž svůj příběh. „Jejich dcera navíc vypadala jako moje sestra. Představili nás, bylo to svým způsobem trapné, ale příjemné. Moje žena z toho byla totálně mimo… ale chápu to,“ pokračoval v popisu muž.

„Nikdy jsem to své ženě neřekl, protože když jsme se ze začátku snažili o miminko, bylo jí řečeno, že nikdy nebude moct mít děti,“ vysvětloval svůj pohled. „Nyní mi manželka vyhrožuje rozvodem. Snažím se jí vysvětlit, že to nejsou moje děti a že ta žena pro mě nic neznamenala,“ uzavírá chlapík svou šokující výpověď. Jak byste na takovou situaci reagovali vy?

Sdílejte článek
Štítky rozvod manželství dárcovské sperma

Přečtěte si také