Muž se pokoušel o orální sex sám se sebou. Co se mu potom stalo?

Neuvěřitelnou bolest zažil muž, který se pokoušel sám sebe uspokojit ústy.

Anonymní uživatel se o svůj kuriózní příběh podělil na Redditu. Sdělil, že to nebylo poprvé, co něco takového prováděl. „Jeden den jsem se jako obvykle chystal udělat svou věc. Protáhl jsem se, abych byl víc pružný, však víte,“ začal své vyprávění. „Dělal jsem to a najednou jsem slyšel, jak mi křuplo v zádech. V ten moment jsem začal cítit obrovskou bolest ve všech částech mých zad. Nemohl jsem stát ani se hýbat a připadal jsem si jako paralyzovaný,“ svěřil se chlapík.

Dál pokračuje ve vyprávění s tím, že po 20 minutách se konečně dobelhal do kuchyně, kde si vzal nějaké prášky proti bolesti. Od té doby však cítí bolest neustále. „Když se mě někdo zeptá, jak jsem si poranil záda, říkám, že při cvičení,“ upřesnil.

Kvůli tomu, aby mohl sám sebe uspokojovat prý navíc zhubl 10 kilo, to proto, aby byl více ohebný. „Chtěl bych to zkusit znova, ale nemyslím si, že je to ten nejlepší nápad. Je možné, že kvůli této chybě budu muset s touto bolestí žít do konce života,“ postěžoval si zdrcený muž. Ostatní lidé s ním ale příliš slitování neměli. „Zkus to sát z druhé strany, třeba si tu páteř zase nahodíš zpátky," poznamenal vtipně jeden uživatel.

Sdílejte článek
Štítky orální sex masturbace sebeuspokojování

Přečtěte si také