Muži s těmihle charakterovými rysy mají daleko víc sexu než ostatní! Jak na to vědci přišli?

Tyhle mužské vlastnosti podle vědců vedou k bohatšímu sexuálnímu životu.

Nový den, nová vědecká studie. Tentokrát se zaměříme na pány, specificky pak na to, jaké vlastnosti vedou k tomu, že mají někteří muži mnohem víc sexu než zbytek. A než se zeptáte, ne – na vzhledu v tomhle případě nezáleží.

Zatímco obecná představa je, že čím více hodin strávíte v posilovně, gelováním vlasů a poleháváním v solárku, tím více holek s vámi bude chtít spát, pravda je trochu jinde. Jistě, svaly a hezká tvář ničemu neuškodí, podle vědců jsou ale určité vlastnosti, na kterých záleží ještě víc.

Nejvíce sexu prý mají takoví muži, kteří jsou extrovertní, emocionálně stabilní a jsou svědomití. Jinými slovy přátelští týpci, kterým na ostatních záleží a nerozzuří se při každé blbosti, mají o dost víc akce, než introvertní geeci, co doma nadávají pokaždé, když je jedenáctiletý fracek sejme ve hře. Ne snad, že bychom čerpali ze zkušenosti.

A co ženy, ptáte se? Tam je prý jen jediná vlastnost, která určuje, jak moc bude mít žena sex. A tou je ochota v kombinaci s půvabem. Protože půvabná žena, která chce mít sex, prostě vždycky sex dostane. A s tímhle poznáním vás už necháme.

Sdílejte článek
Štítky Sex krása muži vzhled nová studie charakterové vlastnosti

Přečtěte si také