Sex a vztahy

15. prosince 2015 15:09

Tereza Javorová

NÁVOD: Jak mít první lesbickou zkušenost s kámoškou

Holky to mají hozený jinak. Odmala si navzájem češou vlasy, půjčují si rtěnky i podprsenky, objímají se a líbají na tvář na pozdrav. Mají k sobě prostě blíž než chlapi. Pak ale přijde divoká párty, kdy se už začnou líbat doopravdy. Rty, jazykem a vášnivě. Co když to ale jen u toho neskončí?

Jestli ses se ještě nikdy nelíbala s holkou, tak buď kecáš, nebo to teprve přijde. A buď si jistá, že přijde. Teda pokud máš kámošku, se kterou to dokážeš pořádně rozjet a přijde ti objektivně hezká. Když už se to na večírku ale schyluje k tomu, že byste se spolu měly líbat - buď ze spontánního rozhodnutí, nebo z hecu kamarádů, tady je návod, jak na to:

Podívejte se do očí. Jeden pohled vás ujistí, že to chcete obě a věříte si.

Zajeďte si do vlasů. Ale jinak, než jak to dělají hysterky, které si chtějí vlasy vytrhat. Jemně jí odhrň vlasy z obličeje a zajeď jí rukou až na zátylek.

Pomalu se začněte líbat rty. Nejdřív se jemně ochutnejte a nechejte odeznít první zvláštní pocit z toho, že oproti chlapovi je holka hebká, hladká a jemná.

Přidejte jazyk. Jakmile jste dost rozrajcované, přidejte jazyky. Také nejdřív jemně, ale poté popusťte svoje zábrany a vášnivě to rozbalte. Holky jsou ale daleko více empatické než muži, takže poznáte, kdy má jedna či druhá dost.

Usmějte se. Po společné líbačce není nic lepšího než se na sebe prostě usmát. Nebo se rovnou dát do hlasitého smíchu. Uvolníte tak najednou nervózní atmosféru (co jste to provedly? ježiši, trapas) a budete zas jen kámošky.

...nebo ne? Co když vám to nestačí...

Sáhněte si na prsa. Je to strašně zvláštní cítit v ruce cizí prsa než ty svoje, ale o to možná rajcovnější.

Propleťte si prsty do klín. Tady už se dostáváme do "vyšší dívčí". Jestli na to máte chuť, tak se s kámoškou odeberte někam do soukromí (na baru je polibek ještě OK, ale nic už fakt ne). Jemně si vpleťte prsty do klína a drážděte se tam přesně tak, jak si to rády děláte samy. Tohle se možná žádný chlap tak dobře nenaučí, jako holka, co masturbuje od dvanácti.

Pro pokročilé: udělejte si to jazykem. Říká se, že lesby jsou v orálním sexu mistryně. Jakpak by ne. I když jsi pořád přesvědčená o své heterosexuální orientaci (nebo už trochu míň?), zakroužit jazykem po kámoščině klitorisu můžeš zkusit taky. Jak by sis přála, aby ti to jednou chlap udělal? Udělej jí to přesně tak.

Sdílejte článek
Štítky prsa

Přečtěte si také