Sex a vztahy

3. února 2020 14:54

sarka.turcekova@gmail.com

Nevěrná manželka se prozradila, když doktor našel starý kondom v její vagíně. Co na to řekl její muž?

Bezradný pár přišel na pohotovost se zvláštním problémem sexuálního rázu. Žena cítila už několik dní velkou bolest v podbřišku.

Žena přišla se svým manželem do nemocnice kvůli šíleným bolestem podbřišku. Doktor později poznamenal, že pár byl velmi otevřený ohledně svojí sexuality, zatímco jiné páry tak otevřené obvykle nejsou. Žena hned řekla, že už tři týdny neměli spolu sex. Muž se choval divně, byl neklidný a neustále pokašlával. Lékaři tedy ženě navrhli, že jí udělají testy, aby vyloučili jednotlivé možnosti. V případě bolestí podbřišku je riziko, že se jedná o nějaký druh infekce, ale může se jednat také o následek sexuálních praktik.

Jenže jakmile doktor odešel z místnosti, žena vyběhla z pokoje za ním, aby mu řekla další podrobnosti o svých bolestech – obeznámila doktora s tím, že se svým manželem nespala, že jsou bolesti opravdu silné a že si myslí, že ji manžel podvádí. To všechno mu řekla na chodbě. Doktor pak chtěl být odpovědný vůči oběma, a tak řekl i jejímu partnerovi, že by se měl nechat otestovat také – samozřejmě netušil, co se děje, měl ale strach, že by mohl mít také sexuálně přenosnou chorobu. Naštěstí ale zjistili, že muž je zdravý.

Pak ale přišlo na řadu vyšetření ženy, která si stěžovala na bolesti. Při prohlídce její vagíny pak doktor zjistil, že je něco uvnitř a vytáhl to ven. Ukázalo se, že žena měla ve vagíně starý kondom. Jakmile to její muž viděl, byl naprosto v šoku. Nepoužil totiž kondomy po dobu 5 let od jeho vasektomie. Ukázalo se, že ve skutečnosti podvádí celou dobu žena jeho, nejspíš si ale myslela, že on dělá to samé.

Sdílejte článek

Přečtěte si také