Neztrácejte čas s mužem, který vás nechce! Podle těchto 5 znaků poznáte, že to s ním nemá budoucnost

Má mě rád nebo nemá? Není nic horšího, když si nejste jisté, na čem jste. Jak tedy poznat, že o vás zaručeně nestojí?

Nemotá se kolem vás a nemá žádné úsilí být s vámi v kontaktuTohle je jedno z nejdůležitějších znamení. Pokud byste se mu líbila, vyhledává kontakt s vámi. Nebude vás přehlížet. Pokud se ho snažíte přesvědčit, aby s vámi někam šel a on se víckrát než jednou vymluví, je jasné, že nemá zájem. Nevnucujte se mu!

Nenaslouchá Pokud si dotyčný nepamatuji nic z toho, co jsme mu řekla, je to jasný důkaz toho, že pro něj nic neznamenáte. Pokud byste pro něj byla důležitá, důležité informace si zapamatuje a ještě vás jimi překvapí.

Chová se k vám jako k ostatním Pokud se k vám chová úplně stejně jako ke komukoli jinému, s kým přijde do kontaktu, jste ve friendzóně. Zajímala byste ho v moment, kdyby se k vám choval trochu jinak. Jako v Pomádě. Zamilovaný chlap se s vámi nebude bavit jako s kteroukoli jinou známou.

Nezajímá se Neptá se vás na váš život. Nepokládá žádné osobní otázky. Tak je jasné, že vás nechce. Kdyby chtěl, snaží se vyzvědět, co si prožíváte a jaká doopravdy jste.

Mluví o jiné Jakmile začne mluvit o randění s jinými ženami, můžete si být 100% jisté, že tady máte nulovou šanci! Sice muži a ženy mohou mít zájem o více lidí zároveň, ale pokud doufáte v prince na bílém koni, který bude chtít jen vás, tohle nebude ten pravý.

Lechtivá galerie:

Sdílejte článek
Štítky vztah láska

Přečtěte si také