návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

ODHALENÍ: 10 povolání, které mužům u žen připadají nejvíc SEXY! Děláte tuhle práci taky?

Muže přirozeně nejvíce přitahují uniformy, ale není to pravidlo! Podle tohoto žebříčku není nejvíc žhavé povolání učitelka, zdravotní sestra ani letuška. Kdo je na úplně prvním místě?
Vydáno: 31.10.2016
Které povolání je nejvíc sexy?
Autor: thinkstock.com Které povolání je nejvíc sexy?

10. Kadeřnice - sice možná není moc chytrá, ale v jejích rukách si dokonale odpočinete, udělá z vás opravdového fešáka a ještě vám namasíruje krk. Tuhle ženu chcete mít doma.

9. Policistka - je drsná, sexy a střeží zákon, který byste kvůli ní i byl ochotný překročit jen proto, aby vás přimáčkla ke zdi a zašeptala vám, že máte právo nevypovídat.

8. Účetní - dokáže vás zachránit před berňákem a rozumí daní, číslům, procentům. Všemu tomu, co jste ignorovali na střední. Teď jí za její služby budete chtít líbat (nejen) ruce.

7. Bankéřka - umí to s penězi a má nad nimi jistou moc. A muži milují ženy i peníze. Win Win.

6. Letuška - ach ten kostýmek! Je milá, vždy vám pomůže, když si na sebe vylijete kafe a je vaší psychickou oporou, když si představíte, jak letadlo s vámi spadne. S letuškou se nebojíte padat kamkoliv.

5. Fitness trenérka - má dokonalé tělo, nevadí jí zpocená těla a má skvělou fyzičku. Co víc si přát.

4.Učitelka - jedno z nejvíc sexy povolání na světě. Je chytrá, sexy a může vám napráskat rákoskou. Dnes už teda asi ne, ale aspoň si to můžete představit.

3. PR manažerka - je kreativní, přiměřeně asertivní, sebejistá a skvělě komunikuje. Je celkově schopná a muži s ní chtějí držet krok.

2. Marketingová specialistka - v marketingové branži musí mít žena skvělé komunikační vlastnosti, být kreativní a inteligentní. Za všech okolností však musí působit mile - a veselé a chytré holky muži milují.

1. Právnička - pokud má žena moc, muže to vzrušuje a zároveň trochu děsí. Právničky bývají drsné, neoblomné, ale taky neskutečně sexy. Muž s ní o tom, jak s ním bude jednat, hlavně při sexu, tvrdě a nekompromisně.

                                                                           ---

Jaké národnosti jsou nejvíc sexy? Podívejte se do galerie.

Článek je zařazen v: Nina Dobrev , učitelka , Rihanna , kreativní , Colin Farrell , uniforma , David Beckham , Shakira , letuška , zdravotní sestra , chytrý , Ewan McGregor , právnička , odhaleno

reklama