Sex a vztahy

14. listopadu 2017 16:05

redakce Prima Lajk

ODHALENÍ: 5 sexuálních poloh, které muži milují, ale holky naprosto nesnášejí. Na co mohou chlapi v posteli zapomenout?

Jsou polohy, které by muži rádi vyzkoušeli. Jejich partnerky o nich ale nechtějí ani slyšet. Které to jsou?

Ne vždy se muž a žena v postelových hrátkách shodnou. Rozdílné názory pak často panují zejména kolem sexuálních poloh. Zatímco muži zblblí pornem by často zkusili téměř všechno, existují polohy, o nichž jejich drahé polovičky nechtějí většinou ani slyšet.

Tyto polohy jsou totiž pro ně moc namáhavé, mnohdy i bolestivé a často je to zkrátka až příliš velká otrava. Ne všechny pozice z porna totiž fungují tak hezky i ve skutečnosti. I když by je tedy mnoho mužů rádo provozovalo, mohou si o nich nechat jen zdát. Které to jsou?

Nohy za hlavukdyž žena leží na zádech a dá si nohy téměř za hlavu, tak se v ní muž dostane velmi hluboko. Vyžaduje to ale velkou ohebnost jeho partnerky a menší penis, jinak ho chuděra cítí až v žaludku.

Drsný pejsek poloha zezadu je velmi živočišná a muže vzrušuje. Spousta žena se však v ní necítí komfortně, protože mají (zbytečně) pocit ponížení.

Nohy do prakuopět je potřeba značná gymnastická průprava. Žena leží na záda a natažené nohy roztáhne do stran. Muž klečí nad ní a celou akci má tak naservírovanou jak na stříbrném podnose. Pro ženu to tak pohodlné není, protože jí za prvé praskají třísla a za druhé jí muž nestimuluje klitoris.

Obrácený koníček– žena na muži rajtuje nahoře, ale jednoduše se otočí, takže je zády k němu. Muž má tak výhled na její zadeček, ale žena pouze na jeho chodila. Což ji moc nerajcuje. Navíc je pro ni často důležité souznění s partnerem a pohled do očí. Tady má souznění pouze s jeho chlupatýma nohama.

69 – Na první pohled vypadá 69 tak lákavě. Orální sex přece každý milujeme. Tak proč si ho neudělat vzájemně. Realita je ale jiná. Většinou to je nepohodlné. A to ať už je žena na vás nebo pod vámi. Buďto ji dusíte penisem anebo si jednoduše nemůže užít slast, kterou jí právě děláte.

Sdílejte článek
Štítky postel Sex Ženy muži pornografie penis sexuální polohy

Přečtěte si také