Sex a vztahy

25. října 2016 11:56

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 7 divných věcí, které vám dojdou až po SEXU. Tohle už příště rozhodně dělat nebudete...

Reálný sex opravdu nevypadá jako sex ve filmu. tyhle věci vám ale dojdou až poté, co k tomu dojde. A možná, že i dobře. Jinak byste se možná dali do kláštěra.

1. Dostat se do nálady trvá - ve filmu to vypadá, že muži mají téměř neustále erekci a ženě stačí jen pohled do mužských očí už je vlhká jako Amazonka. Ve skutečnosti nějakou dobu trvá, než se dostanete do správné erotické nálady, vyladíte světlo v pokoji, kulisovou hudbu, nachystáte kapesníčky...

2. Nandávání kondomu pusou není vůbec sexy - za prvé to je pěkně těžké a žena su musí dávat pekelný pozor, aby kondom neprotrhla zuby, a za druhé ještě týden potom cítí v puse chuť lubrikantu a latexu.

3. Čím hlasitější, tím to NENÍ lepší - někdy si holky myslí, že čím více budou křičet, tím více dají najevo partnerovi, jak se jim to líbí. Jenže když dívka křičí, jako by ji na nože brali, muže to vyděsí a sousedy vyděsí.

4. Sex není dobrý způsob jak se zahřát - v bytě vám nefunguje topení, nebo jste prostě jen šetřílkové a vsázíte na živočišné teplo. Jenže při sexu se sice na chvíli zahřejete, ale vzápětí se zpotíte a pot vás začne studit. A jste na tom hůř než předtím.

5. Vzduch je mrcha - i když před sexem zásadně nejíte zelí, brokolici nebo cibuli, při sexu se stejně cítíte jako balon připravený k prasknutí. A občas trochu vzduchu zkrátka unikne s hlasitým doprovodem, Ženy to mají ještě horší, rpotože při divokém sexu jim partner může vzduch napěchovat i tam dovnitř a ten pak zákonitě musí ven.

6. Společný orgasmus se děje jen ve filmech - pokud se vám to už někdy podařilo, gratulujeme. Není to al rozhodně běžná situace, že by muž a žena vyvrcholili zároveň. Pokud se tak stane, je to skoro až magický zážitek. A zázraky se každý den nedějí.

7. Tulení po sexu je dost nechutné - holky většinou potřebují po sexu obejmout, aby měly pocit lásky a necítili se jako prostitutky. Jenže chladnoucí zpocená těla, která se lepí k vlhkým prostěradlům, pocit spokojenosti jaksi nepřinesou.

---

Jestli podivností nemáte dost, podívejte se na tyhle upomínkové předměty ve tvaru penisu. Jak se vám líbí?


Přečtěte si také