Sex a vztahy

12. dubna 2016 12:15

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 7 věcí, co ženy doopravdy chtějí v posteli. Znáte je všechny?

Ženy většinou nevědí, co chtějí. Ale co se týče sexu, mají jasno. Které věci si přejí, abyste jim udělal?

1. Dejte si načas - předehra je pro ženy velmi důležitá, aby se dostaly do správné nálady. Ale navnadit ji můžete i dávno předtím, než se jí dotknete! Řekněte jí, jak je sexy a co všechno jí hodláte udělat. Pak ji dlouho líbejte a hlaďte. Nakonec to sama nevydrží a serve z vás oblečení.

2. Použijte prsty - většina žen nedokáže dosáhnout orgasmu bez stimulace klitorisu. Mějte to na paměti a ujistěte se, že téměř při každé poloze dokází ke stimulaci jejího pahorku lásky. Pomožte si třeba prsty.

3. Buďte vášnivý - i když ženy mají rády něžný a romantický sex, tak občas chtějí, abyste je hodil na postel, svázal ruce a pořádně a tvrdě je o.....Dejte si jen pozor, ať z vás necítí agresi, ale spíš hravou dovádivost.

4. Koukejte se jí do očí - něco na tom bude, že při sexu dochází ke splynutí nejen fyzickému, ale i duševnímu. I když na to moc nejste, zkuste se jí při aktu podívat hluboce do očí. Zážitek bude o to intenzivnější!

5. Skvlékejte ji pomalu - při rychlovce je dobré z ní rychle strhat oblečení, ale jinak si ji rozbalujte pomalu jako dáreček. Pořádně se pokochejte i jejím sexy spondím prádlem. Vzala si ho kvůli vám.

6. Projevte se - vzdychání, sténání a výkřivy patří povětšinou ženám, ale o to víc sexy je, když se projevuje i chlap. Vyhněte se laciným frázím z porna a raději se nechejte unést a projevte to, co aktuálně cítíte.

7. Postarejte se o ni - není nic horšího nex sex, kdy jsou oba pořád tak nějak ve svém světě a dojde pouze k výměně tělních tekutin. Ženy milují, když se o ně muž dokáže postarat, tak ji nechejte vyvrcholit se jako první, bez vyzvání jí to udělejte jazykem nebo ji po sexu chvíli hlaďte. Bude vrnět jako kočka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také