Sex a vztahy

8. října 2016 16:41

Adéla Skřivánková

ODHALENÍ: Holky, těchto 6 věcí si na vás muž všimne jako prvních! A prsa mezi nimi nejsou…

První dojem je při seznamování extrémně důležitý. Těchto šesti věcí si na vás muž ať už nevědomky, nebo vědomky všimne. Které to jsou?

Oči – muži se v nich dokážou utopit a totálně ztratit. Dívejte se zpříma, neuhýbejte a jen občas je laškovně sklopte. Brzy ztratí hlavu.

Hlas – výš posazený hlas muže přitahuje z toho důvodu, že jej většinou mají ženy mladšího věku (a přiznejte si, že často i ty hloupější). Mají pak pocit dominance a ozve se v nich ochranitelský instinkt.

Poměr pas-boky – muži to mají v mozku geneticky zakódované a nic s tím neudělají. Instinktivně hledají matku pro své potomky, a čím výraznější je rozdíl v poměru pasu a boků, tím ženu vnímají jako zdravější a plodnější. Zapracujte tak na své postavičce a útlý pas zvýrazněte třeba páskem!

Úsměv – je to jako magnet. Muži milují veselé a usměvavé holky, co mají smysl pro humor. Pokud se dokážete ze srdce zasmát i sama sobě, jemu se z vás podlomí kolena a bude vás zbožňovat.

Nálada – každý z nás vyzařuje nějakou energii a světe div se, nejvíce přitažliví jsou pozitivně naladění lidé s dobrou náladou! Každý den zkuste vstávat s úsměvem a pozitivní energii předávat dál. Muži budou vyhledávat vaši pozornost.

Vlasy – jsou symbolem ženskosti a váš účes o vás mnohé vypovídá. Máte je precizně stažené do drdolu? Nejspíš děláte nějakou seriózní práci (a jak to vypadá, když se večer odvážete?). Nebo je nosíte volné a rozcuchané? To jste asi pořádná divoška (chce zjistit, jestli opravdu ano). A tak podobně. Starejte se o svou hřívu!

----

Jaké národnosti jsou opravdu sexy? Podívejte se do galerie: