Sex a vztahy

13. listopadu 2016 10:43

Tereza Javorová

ODHALENÍ: Jaké máte tajné sexuální touhy podle vašeho znamení horoskopu? Tohle chtějí zažít Býci, Ryby touží po…

Znamení zvěrokruhu o nás dokážou prozradit nejen to, ke komu se hodíme či jakou máme povahu, ale například i jaké máme sexuální touhy! O tomhle sní Berani, Býci nebo třeba Kozorozi. Platí to i na vás?

Kozoroh: Miluje extrémy, takže při sexu chce být buď absolutně submisivní, nebo bezvýhradně dominantní. Z každé role ale dokáže vytěžit maximum.

Vodnář: Potřebuje pochvalu a ženu, která k němu vzhlíží. Před sexem ho nejvíce navnadíte lichotkami a sexy spodním prádlem.

Ryby: Vzrušuje ho tetování, nejlíp to skryté. Když to tedy necháte, aby vám každý milimetr těla důkladně prohledal, svého úkolu se zhostí se ctí a pečlivosti.

Beran: Při sexu rád pouužívá pouta, pásky, šátky. Chce druhého ovládat, ale zároveň být někdy tím ovládaným a připoutaným!

Býk: Miluje kombnaci něhy a drsného zacházení. Nemělo by vás tak překvapit, že po dlouhé romantické předehře vytáhne třeba bičík.

Blíženci: Vzrušuje ho, když neví, co přijde. Když mu tedy zavážete oči, navnadíte ho víc než čímkoliv jiným.

Rak: Je to velmi vášnivé znamení, které nepohrdne ani kůží či latexem!

Lev: Připravte si ovoce, šlehačku a tekutou čokoládu. Lev pak s těmito ingediencemi dokáže namíchat opravdu sexy koktejl!

Panna: Pořiďte si kostýmek policistky, zdravotní sestřičky nebo pánové - hasiče, a Panna bude štěstím bez sebe.

Váhy: Na první pohled to je váhavé a plaché znamení. Ale ve skutečnosti touží po dobrodružství, třeba v podobě trojky!

Štír: Miluje, když tichá voda břehy mele. Pokud se z nevýrazné slečny v posteli stane divoká šelma, která chce třeba naplácat, vzrušením se mi zatmí před očima!

Střelec: Nejvíc ho dostane sexy tanec a smyslné pohyby. Představuje si, co přijde po nich.

Sdílejte článek

Přečtěte si také