Sex a vztahy

27. listopadu 2018 17:18

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 10 faktů o prsou, které jste určitě nevěděli. Tušili jste, že skrze ně můžete mít orgasmus?

Prsa nejsou jen různých tvarů a velikostí. Pokud jste dosud žili v tom, že o nich víte úplně všechno, pak pro vás máme výběr nejpeprnějších zajímavostí.

1) Největší prsa mají ženy tam, kde je zima. Takže Norky, Švédky, Finky. Následují Rusky s velikostí D a víc.

2) Když je žena vzrušená, prsa se zvětšují. A to až o 25 procent. Navíc se stávají citlivějšími.

3) Už jste slyšeli o orgasmu skrze prsa? Ano, správně. Stimulací prsou mohou některé ženy dosáhnout orgasmu. Aktivují se totiž stejné oblasti mozku jako při klasickém sexu.

4) Existují čtyři typy bradavek. Nejčastější jsou normální. Pak jsou ploché, ty vystoupí jen, pokud je chladno nebo při vzrušení. Pak zduřelé. Posledním typem jsou inverzní, což jsou bradavky stočené dovnitř.

5) Prsa jsou jednou z prvních věcí, na kterou se muži kouknou na ženě. Vyplynulo to z ankety britského listu Daily Mail. Na prsa koukají i ženy, ale ty se spíše srovnávají.

6) Velká, nebo malá? Dobře situovaní muži prý dávají přednost malým prsům. Ti, které přitahují prsa velká, jsou typičtí machři – alfa samci, kteří mají jasnou představu o ženskosti. Každopádně si všichni přijdou na své.

7) Víte, že muži, kteří se už odmala koukali na nahé fotky žen, dosahují horších výsledků při testování paměti, logického uvažování a úsudku?

8) Mateřské mléko působí na kojence stejně jako konopí. Protože působí jako kanabinoid THC. Dítě tedy nejen zasytí, ale vyvolává únavu a pocit uspokojení.

9) Nahoře bez můžete chodit v některých státech v Americe. Ve Francii to naopak může být trestáno pokutou.

10) Rakovina prsou se netýká jenom žen, ale i mužů. Rakovina má u mužů stejné projevy jako u žen, ale je nebezpečnější. Vidět je až v pokročilém stádiu, protože se muži neprohmatávají a nikdy by je nenapadlo, že se jich to také dotýká.

Sdílejte článek

Přečtěte si také