návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: 10 myšlenek, které zabijou dokonalé první rande. Jak si ho co nejvíc užít?

Ruku na srdce, každý se před první schůzkou tak trochu nervuje. V koutku duše si přeje, aby si s ním rozuměl, aby to konečně vyšlo. Je ale potřeba být trochu sobecký, aby to mohlo vyjít.
Vydáno: 04.11.2019
První rande
Autor: istockphoto.com První rande

Proč právě sobecký, říkáte si? Protože musíte v první řadě myslet na sebe a svoje potřeby, teprve pak až se vám doopravdy podaří najít si k sobě někoho, vedle koho vám bude dobře. Zakažte si proto uvažovat nad těmito věcmi (nebo se tak nechovejte):

1) Jestli zanecháte dobrý dojem, nebo jestli se mu/jí zalíbíte. Co kdybyste přemýšleli spíš nad tím, jestli se on/ona zalíbí vám? Co když bude až moc při těle? Co když bude žena nehezká? A co když on/ona ve vás nezanechá dobrý dojem?

2) Místo přemítání nad tím, jestli budete dost zábavní, zkuste přemýšlet nad tím, jestli bude dost zábavný ten druhý. Proč se zaměřovat právě na sebe?

3) Že budete čekat na telefonu, jestli on/ona zavolá. Jestli se konečně ozve. Co takhle začít se věnovat svým činnostem a nechat toho druhého, aby čekal na vás, jestli vy se mu/jí ozvete?

4) Přestaňte uvažovat nad tím, o čem se budete bavit, vymýšlet témata, aby řeč nestála. Mluvte zkrátka o tom, co zajímá vás. Nevymýšlejte dokonalé rande. Co kdybyste uznali, že nepotřebujete speciální prostředí k tomu, abyste zaujali?

5) Co když místo toho, že se budete bát, jací budete v posteli, začali spíš pomýšlet na to, jaký bude asi v posteli ten druhý? Půjde mu/jí to? Jestli přemýšlíte nad svojí atraktivitou, nad tím, jestli je nedostatečná, co kdybyste dumali spíš nad tím, jestli bude pro vás atraktivní ten druhý?

A tak by se dalo pokračovat pořád dál. Cílem je zaměřit se primárně na svoje potřeby. Není na tom nic špatného. Ve skutečnosti to jen svědčí o zdravém sebevědomí. Zaměřit se, co udělá šťastnými vás, tudíž hledat takový protějšek, který naplní vaše potřeby. Cílem je mít se rád a vážit si svojí osoby, potom už vás nebude žádná schůzka příliš vzrušovat.

Proč muži neposlouchají své partnerky? 1

ODHALENO: Muži ignorují své partnerky 388krát za rok, tvrdí studie. Jak jsou na tom ženy?

Článek je zařazen v: rande , první rande , seznamování , seznamky

reklama