ODHALENO: 10 přesných důvodů, proč ženy podvádějí mnohem více než muži! Je to drsné, ale pravdivé

Víte, proč mají ženy často nutkání být nevěrné? Pánové, na tyhle důvody si musíte dávat pozor!

Už staletí je ve společnosti zažité, že muži jsou od přírody nevěrníci a mají zkrátka větší tendence skákat do cizí postele i ve vážném vztahu. Jenže poslední průzkumy a studie ukazují, že pravda je zcela opačná a jsou to právě ženy, jež jsou ve vztahu nevěrné. Podle průzkumů pak většina z nich ví, že dělá při nevěře chybu a pálí tak mosty za svým současným vztahem, i přesto se jí ovšem dopouští.

Co je k tomu vede? Bohužel si za to mohou často muži sami. Tedy aspoň podle těchto 10 drsných a jasných důvodů, kvůli kterým hrozí, že vám partnerka dříve či později “zahne“. Na tyhle věci si tedy dejte, pánové, povinně bacha!

Nevěnujete jí dostatek pozornosti – Když ji budete ignorovat a brát její názory či požadavky na lehkou váhu, můžete tím velmi poškodit váš vztah i její sebevědomí. Bude si myslet, že vztah berete na lehkou váhu a jako jistotu. Žena se však potřebuje cítit vážená a chtěná. Tak se pak chlapi nedivte, že to půjde raději hledat do náruče jiného.

Jste v kontaktu se svou ex – Když i po rozchodu neustále mluvíte o své bývalé přítelkyni, či s ní jste dokonce v kontaktu např. přes sociální sítě, svou milou tím rozhodně nepotěšíte. Proč by tedy ona nemohla být “v kontaktu“ také s nějakým ze svých bývalých, hmm?

Už to není ono – Klasický zabiják každého vztahu. Jiskra mezi vámi začíná uhasínat, city mezi vámi už také nejsou tak velké a v posteli to začíná být dost nudné. To se pak člověk nemůže divit tomu, když holka začne pomalu pokukovat po jiných mužích.

Jste špatný v posteli – Ano, sex je jedna z nejzásadnějších věcí každého vztahu. A pokud ji opakovaně nedokážete uspokojit a jste v posteli dřevo, tak je pravděpodobné, že se žena začne poohlížet po šikovnějších alternativách.

Nevěnujete jí dostatek času – Trávíte příliš času v práci, s přáteli či snad pařením her? Tak se pak nedivte, že vám přítelkyně uteče za týpkem, jenž jí na rozdíl od vás věnuje veškerou pozornost!

Ten druhý chlap je prostě sexy – Ano, i tak málo někdy stačí. Někdy můžete být dokonalí a dělat všechno správně. Ale jakmile má ten druhý sexy břišáky jak Thor a prostě vaši holku přitahuje, nenaděláte s tím nic.

Nudí se s vámi – Svou přítelkyni musíte neustále bavit a věnovat jí čas. Jestli se ovšem z cool kluka časem proměníte v nudného chlapa, vaše partnerka začne trávit více času s přáteli. A časem možná i s nějakým jiným mužem.

Začnete spolu bydlet – I jeden z velkých kroků ve vztahu může být paradoxem začátkem důvodu k nevěře. Když spolu páry začnou bydlet, paradoxně už se spolu mnohdy nebaví tolik jako dříve. Také počáteční vzrušení ze vztahu může opadnout a žena tak může získat pocit, že je s vámi vlastně velká nuda. A raději začne hledat někoho zábavnějšího.

Peníze – Jak všichni dobře víme, i macatější peněženka může být důvodem. Nejedná se však pouze o zlatokopky hledající muže s nejtučnějším kontem, ale také o ženy, které zkrátka vzrušuje finanční nezávislost.

Prostě to chce s vámi skončit – Tohle asi nepotřebuje žádný komentář. Vztah s vámi chce prostě ukončit tím nejkrutějším způsobem a co nejdříve začít nový románek.

Sdílejte článek
Štítky nevěra postel Ženy průzkum vztah vztahy podvádění důvody

Přečtěte si také