Sex a vztahy

26. února 2020 11:54

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 10 tipů, které rychle zpestří sexuální život. Zkoušeli jste kravatu nebo žhavý vosk?

Stále víc zralých dospělých lidí spolu nemají sex, vyplývá to z mnoha studií. A čím jsou starší, tím je to horší. Naštěstí jsou cesty, jak si to zpestřit.

Plánování. Stejně jako si naplánujete zubaře nebo výlet do tělocvičny, tak se ujistěte, že máte vyhrazený čas na sex. Může se zdát, že to není sexy, nicméně je třeba si na něj udělat čas. Nařiďte si příště budík o 30 minut dříve nebo se domluvte na tom, že se na polední pauzu sejděte doma!

Tanec. Nalaďte se před akcí smyslným tancem. Nemusí to být zrovna striptýz, můžete třeba tancovat společně. Je to skvělý způsob, jak začít stimulaci a blízkostí posílíte pocit intimity.

Koupel. Můžete se navzájem omývat a společně se vykoupat. Tak můžete navodit velkou emoční intimitu. Můžete si u toho povídat a dotýkat se.

Romantická noc plná relaxace. Udělejte si čas, pusťte hudbu, zapalte třeba svíčky a vytvořte pohodovou, romantickou atmosféru. Můžete si připravit také olej na masáže.

Odložte telefony a notebooky. Dejte alespoň jednou za týden pryč svůj mobil, abyste se mohli s partnerem sexuálně znovu spojit. Mobily nebo notebooky způsobují se sexuálním životem problémy.

Napište sex list. Každý z vás napíše třeba pět věcí, které by chtěl vyzkoušet. Pak nad tím můžete diskutovat a začít zkoušet nové věci.

Afrodiziaka. Naplánujte si před aktem nějaké potraviny, které zvyšují libido. Třeba hořkou čokoládu, pistácie, šafrán, ústřice, meloun a ženšen.

Použijte šátek nebo kravatu. Těmi zavážete druhému oči, a tak nebude přesně vědět, co čekat a můžete ho překvapit něčím novým, nebo něčím, co má rád.

Horký vosk. Na trhu jsou dokonce speciální masážní svíčky, z kterých na sebe můžete kapat vosk. Horkost vosku zvyšuje citlivost na dotek partnera a zvyšuje průtok krve do pokožky.

Erotické fikce. Společné čtení erotických povídek je novým hitem a je to skvělý způsob, jak rozvířit představivost partnera.

Sdílejte článek

Přečtěte si také