ODHALENO: 10 typů žen, se kterými muži randí, než si najdou tu pravou. Pánové, měli jste je všechny?

Ženy jsou různé a najít tu pravou na celý život je běh na dlouhou trať.

Muži, stejně jako ženy, na cestě k té pravé narazí na různé holky. Jsou s nimi více či méně spokojení, mají je rádi, ale většinou jim vztah s nimi nevydrží, protože v něm něco chybí. Následujících 10 typů nejlépe odpovídá všem těm ženám, se kterými většina mužů randila nebo ještě bude randit předtím, než si najdou lásku svých snů.

1. Tátova holčička

Tyhle ženy nejsou připraveny pustit do svého života druhého muže a věnovat mu dostatečnou pozornost. Navzdory jejich věku vždy žádají o pomoc svého otce – volají mu pokaždé, když potřebují podpořit nebo cokoliv spravit. V této situaci mužům dokonce ani nepomůže ani setkání s otcem. V čemkoliv, co muž udělá, totiž bude vždy horší než její otec.

2. Párty žena

Tahle žena bude zaručeně vědět, kde jsou dobré párty a které kluby jsou nejlepší. Pokud s ní muž chce být, musí počítat s tím, že se zároveň potká a bude trávit čas i se všemi jejími známými. Ti ji budou informovat o všech posledních akcích, což může její doprovod štvát, pokud samozřejmě sám není párty člověk. S touto ženou se muži nikdy nudit nebudou, protože vždy ví, kam by mohli zajít. Pokud však muž bude chtít strávit večer doma, neměl by počítat s tím, že se to bude slučovat s jejím sociálním životem.

3. Pilná studentka

S touto ženou můžete vést opravdu dlouhou a zajímavou konverzaci. Ale pouze tehdy, pokud si na to najde čas mezi svým studiem, semináři, přednáškami a mimoškolními vzdělávacími aktivitami. Ti, kteří si myslí, že studium je nejdůležitější věc v životě, si sotva najdou čas na něco nebo někoho jiného. Případný rozchod pak pro ni pravděpodobně nebude žádný velký problém, protože si vždy dokáže (ve škole) najít něco, co ji rozptýlí.

4. Žárlivka

Žárlivost ve vztahu je normální, nesmí se však nikomu vymknout z rukou. Ženy, které neustále čtou mezi řádky a hledají důvody, proč být naštvané, jsou prostě zvláštní. Bojí se, že zůstanou samy, že si jejich muž možná vybere někoho jiného nebo je podvede s kamarádkou či kolegyní. Bohužel je téměř nemožné, aby muž této ženě dokázal, že se mu opravdu líbí pouze auto její kolegyně a nechce ji sbalit. Pokud se pak muž se žárlivkou rozejde, ta si pravděpodobně bude myslet, že důvodem byla jiná žena.

5. Drbna

Tyhle ženy většinou s muži rádi mluví o ostatních, a to zdaleka ne jen v tom dobrém. Není to tím, že by chtěla házet špínu na lidi kolem sebe. Prostě jenom miluje mluvení. Muž ve vztahu s takovou ženou si pak často přeje mít po svém boku žárlivku, protože ta alespoň myslí jen na něj a nemluví o všech ostatních.

6. Žena, kterou bude milovat i jeho matka

S těmito ženami se muži obvykle cítí velmi příjemně a můžou si dokonce myslet, že tohle je opravdu ta pravá. Tohle všechno je dokonalé, dokud nepozná jeho matku. Jakmile je totiž muž navzájem představí, najdou společnou řeč a pokračují v hovoru, až úplně zapomenou, že je kolem nich i někdo další. Je proto velmi pravděpodobné, že muž začne mít brzy pocit, že taková žena má vztah nejen s ním, ale i s jeho matkou, což rozhodně není ideální situace pro žádného muže.

7. Starostlivá žena

Být přiměřeně starostlivý nebo žárlivý je ve světě randění naprosto normální. Pokud se ale žena stará úplně o všechno, může to být opravdu iritující. Tento typ žen nejspíš bude muži volat xkrát denně, jestli je všechno v pořádku. A není to o tom, že by byly žárlivé, jen jsou prostě příliš starostlivá. Sice jsou skutečně pozorné a pečující, muži však od nich většinou utíkají, protože se cítí být příliš kontrolováni.

8. Královna dramatu

S těmito ženami se muži rozhodně nedočkají nudných momentů, protože jsou opravdu hodně emocionální. A vztah s nimi nikdy nebude jednoduchý. Není vůbec těžké s nimi cokoliv podnikat. Na druhou stranu často vyvolají scénu i přesto, že k ní není vážný důvod. Je jasné, že s tímto typem žen se pánové nikdy nebudou nudit, jednoznačně ale dřív nebo později budou unavení z jejich emocionálních výlevů.

9. Nóbl žena

Tyhle holky jsou trendy, stylové a vědí úplně všechno o módě. Vědí, jaké oblečení si mají obléct, aby zaujaly pozornost ostatních a za každých okolností vypadají perfektně. Je ale dost možné, že se budou snažit zasahovat do mužova šatníku tak, aby byl taky trendy. Jenže mužům se nebude líbit, když se budou muset vzdát oblíbeného pět let starého trička, které „vypadá jako nové“.

10. Královna krásy

Tyhle ženy jsou stejně jako předchozí typ velmi krásné a muži jim věnují spoustu pozornosti. Většinu času taky ten, se kterým randí, nikdy nechápe, proč si vybrala zrovna jeho. Mít nádhernou holku je skvělé, dřív nebo později se ale taky může ukázat, že s ní není o čem mluvit. A to je ve vztahu poměrně zásadní problém.

Sdílejte článek
Štítky krása muži vztah vztahy studium trend typy žen oděv randění

Přečtěte si také