ODHALENO: 10 vlastností silných žen, s kterými se muži neumí vyrovnat. Dámy, máte je taky?

Silná žena je taková, která je sama sebou, sebevědomá, nezávislá, ví, co chce. Takovou by se chtěla stát snad každá dívka. Má to ale i své stinné stránky – muži se takových žen většinou bojí, což je velká nevýhoda.

1) Bojuje za sebe. Silná osobnost této ženy se projevuje tak, že je samostatná, umí se o sebe postarat a je na to hrdá. Nepotřebuje muže k tomu, aby se o ni staral nebo se o něj opírala v náročných chvílích. Proto očekává, že vztah s mužem bude 50/50.

2) Ví přesně, chce. A věnovala dost času tomu, aby věděla, čeho chce dosáhnout. Nepochybuje o sobě. Když něco chce, tak toho taky dosáhne. Nikdy nespoléhá na nikomu v tom, že by mohl splnit její přání.

3) Akceptuje všechny svoje emoce. Jak pozitivní, tak negativní. Ví, že jedině s tím někam dojde. S druhými zachází čestně, jedná s nimi trpělivě a očekává totéž, oceňuje upřímnost druhých lidí.

4) Nemá nejmenší problém být s někým ve velmi důvěrném vztahu. Je zcela otevřená a upřímná. Nevytvoří si však pouto k muži, o němž nebude přesvědčená, že je ten pravý.

5) Váží si pravdomluvnosti. Jestli jí jednou zalžete, máte problém. Dá vám pocítit svoje naštvání. Nemá ráda falešné sliby, přetvářku a výmluvy. Zbaví se vás, pokud to budete zkoušet.

6) Vyžaduje respekt. Když se k ní někdo chová pokrytecky, nebo se jeho slova rozchází se skutky, nemůže očekávat vlídnost, či strpení. Jestli se k ní muž zachová nečestně a bez respektu, řekne mu sbohem. Nenechá se vodit za nos.

7) Bývá intenzivní. Zažila toho v životě mnoho, proto se podělí otevřeně o svůj pohled na svět, názory, pocity. Nemá žádná tajemství. To ale někteří lidé nezvládají dobře.

8) Zná svoji cenu, ale i tu vaší. Jestli s ní budete zacházet správně, neopustí vás ani v nejtěžších momentech, ale když ji podrazíte, opustí vás dřív, než stačíte říct popel. Má svůj život pevně ve svých rukou.

9) Miluje bezpodmínečně. Je věrná a laskavá, což pocítí každý, koho miluje. Typ takové bezpodmínečné lásky najdeme zřídka. Jestli jste ve vztahu s takovou ženou, budete cítit respekt i vděk.

10) Pomůže vám pochopit, kým jste, nebo čím byste mohli být. Silná žena má radost z toho, když může poznávat partnera. Bude zkoumat všechny vaše stránky, chce poznat, kým doopravdy jste. Když už vás pozná dokonale, dá vám najevo, jaký máte potenciál. Může vás tak inspirovat k tomu, abyste se stali vaším lepším já.

Sdílejte článek

Přečtěte si také