Sex a vztahy

8. července 2022 12:48

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 10 znamení, podle kterých poznáte, že vás někdo opravdu miluje

Jak poznáte, že je do vás někdo skutečně zamilovaný?

Existuje pár jednoduchých pravidel, podle kterých jasně poznáte, že k vám někdo chová hluboké city. Jak rozlišit skutečnou lásku od krátkodobého románku? Podívejte se, podle kterých ukazatelů si můžete být jistí tím, že to s vámi vaše drahá polovička myslí opravdu vážně.

1. Bavíte se spolu při jakékoliv situaci

Společný smysl pro humor je jedním z nejdůležitějších faktorů, který utváří zdravý vztah. Pokud se spolu neustále smějete a dokážete otočit i krizovou situaci ve vtip, máte vyhráno – narazili jste na spřízněnou duši.

2. Ten, kdo vás miluje, bude opravovat vaše chyby

Možná vám to připadá otravné, ale pokud vás má někdo skutečně rád a záleží mu na vás, bude vás opravovat. Důvod je jednoduchý, bude chtít, abyste působili chytře a zároveň mu záleží na tom, co děláte nebo říkáte.

3. Sdělujete si tajemství

Pokud vašemu partnerovi sdělujete vaše nejskrytější tajemství, a to samé dělá i on, je to jasný důkaz toho, že se spolu cítíte dobře a nemusíte před sebou nic skrývat. Důvěra je pro vás oba naprosto stěžejní.

4. Neustále na vás kouká

Pokud z vás nemůže spustit oči, je to jasný další důkaz upřímné lásky. Je zamilovaný/zamilovaná až po uši a vy jste pro ni/něj jako obrázek.

5. Ptá se na váš názor

Jestli ho zajímá váš názor, chce s vámi sdílet, radit se a budovat. To je jasný důkaz toho, že jste pro něj/ni neuvěřitelně důležití.

via GIPHY

6. Můžete se na něj vždy spolehnout

Pokud tomuto člověku můžete zavolat ve tři ráno a víte, že vás nenechá na holičkách, je to ten pravý. Nikdy vás nenechá ve štychu a je tu pro vás kdykoliv ho potřebujete, a tomu se říká láska.

7. Neustále vám píše nebo volá

Nejste spolu chviličku a už od něj máte zprávu, jak mu chybíte? Tak to je jasné. Nemůže bez vás být ani minutu!

8. Představí vás své rodině a nejbližším přátelům

Chce se s vámi pochlubit lidem, kteří jsou pro něj nejdůležitější? Máte vyhráno!

9. Chová se s vámi přirozeně

Nemusí měnit své chování a pokud jsou v blízkosti jeho/její přátelé, chová se úplně stejně jako, když jste spolu sami. Tohle je jasný důkaz toho, že si před vámi na nic nehraje a cítí se ve vaší společnosti dobře a uvolněně.

10. Pamatuje si o vás i ty největší maličkosti

Jestli vás neustále překvapuje tím, co všechno si o vás pamatuje a dělá vám radost i těmi největšími drobnostmi, je to znak toho, že mu na vás opravdu záleží a poslouchá každé vaše slovo.

via GIPHY

Sdílejte článek
Štítky láska vztahy zamilovanost láska

Přečtěte si také