ODHALENO: 11 sprostých SMS, které rozžhaví každého muže. Dámy, tímhle si ho zaručeně omotáte kolem prstu!

Když po společné noci napíšete muži jednu z těchto zpráv, máte vyhráno.

SMS i zprávy prostřednictvím chatů, které používáte každý den, mohou být ideálním způsobem, jak zlepšit romantický vztah nebo zvýšit mužův zájem o vaši osobu. Je ale důležité psát odvážnější SMS, ze kterých bude žhavost jen sálat. Pamatujte na to, že nemůžete být vždy společně se svým milovaným, ale můžete zařídit, aby na vás nemohl přestat myslet a zbláznil se touhou po vás. Následujících 11 zpráv vám k tomu určitě pomůže.

1. Přála bych si být s tebou

Nejlépe si připravíte půdu zprávou typu „Co bys chtěl dělat, kdybych teď byla vedle tebe?“ nebo „Uvidíme, jak moc dokážou mluvit tvoje fantazie skrz telefon.“

2. Kdy si to zopakujeme?

Ujistěte ho, že na něj a vaši žhavou noc nemůžete zapomenout a chcete to s ním všechno zažít znovu.

3. Popis snu o něm

Prozraďte mu, že se objevil ve vašich snech, vyličte mu všechny podrobnosti a naznačte mu, že by se z vašeho snu mohla stát skutečnost.

4. Ujistěte ho, že vás přitahuje

Například zprávou typu: „Jsi neskutečně smyslný a nikdo před tebou mě nikdy nelíbal jako ty.“ Bude vás chtít okamžitě líbat znovu.

5. Ujistěte ho, že vás uspokojil

Můžete použít formulaci jako „Pořád mě vzrušuje, když myslím na to, co jsme včera dělali“ – automaticky tak vrátíte i jeho myšlenky k předešlé noci a on si ji bude chtít zopakovat co nejdříve to bude možné.

6. Rozptýlení v práci

Pošlete mu zprávu, ve které se dozví, jak málo se dokážete soustředit na práci, když si představíte, co se stane dnes v noci, když se k vám připojí.

7. Popište mu, co máte na sobě

To mu zaručeně rozproudí myšlenky a bude si představovat každý kout vašeho těla. Můžete si také sundat oblečení, jít do sprchy, poslat mu fotku a zeptat se ho na jeho názor. Všechno bude stát za to.

8. Naivní a nevinné fotky

Pokud si stále nejste jistá, jestli jste ho opravdu dostala, pošlete mu v průběhu dne vyzývavou fotografii, abyste přilákala jeho pozornost. Zachovejte si však cudnost a zvolte například okamžiky na pláži nebo ve vaně plné pěny. Odvážnější fotky si nechte na později.

9. Odvážné fotografie

Pokud naopak vaše konverzace probíhá na takové úrovni, že už nastal čas na ostřejší snímky, pošlete mu je, abyste poodhalila více. Buďte ale opatrná a dávejte si pozor, komu fotky posíláte – určitě byste nechtěla, aby vaše lechtivé fotky viděl váš šéf nebo bratr.

10. Detailní popis toho, co chcete dělat

Přemýšlejte o všem, co byste s ním chtěla vyzkoušet, a barvitě mu to popište ve zprávách. Můžete použít i zvukové nahrávky, na kterých něžně sténáte nebo smyslně šeptáte. Nechte působit vaše libido a fantazii, cokoliv v tomto duchu mu sdělíte, bude mít neuvěřitelně intenzivní odezvu.

11. Zeptejte se ho, co chce on

Poté, co uděláte věci z předchozího bodu, se ho zeptejte, co by chtěl v noci dělat on. Ujistěte ho, jak vás tyto věci vzrušují, a ptejte se dál. V každém vztahu občas dojde k určité krizi či rutině a je jen na vás, jak moc převezmete iniciativu a pokusíte se do něj vnést novou a vzrušující jiskru.

Sdílejte článek
Štítky Ženy muži vztah fantazie sexting SMS

Přečtěte si také