ODHALENO: 11 věcí, které můžete dělat, jen když jste single. Tohle ve vztahu rozhodně nezažijete!

Myslíte si, že vztah je ta nejlepší věc na světě? Zkuste být chvíli single.

Mnoho lidí se bojí pocitu osamělosti, a jakmile se s někým rozejdou, snaží se co nejrychleji najít nového partnera. Často by ale bylo lepší tyto snahy zastavit a zkusit si chvíli užít svobodného života. Mimochodem, vědci si myslí, že ne všichni musí být ve vztahu, aby byli šťastní. Pokud se vám nelíbí hádky s partnery a máte pocit, že jste po nich pokaždé vyčerpaní a zlomení, možná mezi ně také patříte. Takže jsme se pro vás i pro ty, kteří tomu nevěří, rozhodli 11 výhod svobodného života bez toho, aniž byste museli být v romantickém vztahu.

1. Nemusíte v posteli bojovat o místo

Když jste singl, jediný, kdo vám může uzurpovat místo v posteli, je váš domácí mazlíček. A ten se s vámi určitě nebude přetahovat o peřinu.

2. O víkendech můžete spát, jak dlouho chcete

Pokud na víkend nemáte plány, to nejlepší, co můžete udělat, je spát až do poledne. Nebo naopak, můžete vstát v 5 ráno a jít se proběhnout. Záleží jen na vás.

3. Můžete přečíst nekonečné množství knih

Půjčte si nebo kupte 50 odstínů šedi, Čtyřlístek nebo knihu o biochemii. Můžete číst cokoliv a kdykoliv, aniž byste byli terčem posměchu.

4. Máte čas na studium

Je libo naučit se další cizí jazyk nebo tančit tango? Směle do toho. Třeba je ve vás skrytý programátor nebo fyzik. Teď, když nejste ve vztahu, vám nic nebrání v tom, ho v sobě objevit.

5. Můžete se stát šéfem

Jestliže nejste ve vztahu, je na čase se zaměřit na rozvoj své kariéry. Více peněz navíc jako bonus se taky počítá.

6. Můžete podnikat dobrodružné cesty

Můžete letět do Amazonie pozorovat nové druhy žab, stát se dobrovolným lékařem v Africe nebo si na měsíc vyměnit byt či dům s někým z Ameriky. I kdybyste chtěli jet jen na Mácháč, absolutně nikdo vám v tom nebude bránit.

7. Můžete být kdykoliv kdekoliv chcete

Ti, kteří nejsou ve vztahu, si doslova mohou dělat cokoliv chtějí, s kýmkoliv chtějí, kdekoliv chtějí a kdykoliv chtějí. Opravdu nikomu nepotřebují vysvětlovat důvody, proč chtějí strávit volný čas se svými kamarády.

8. Můžete se dívat, na co chcete

Nikdo se vám nebude smát za to, že se rádi díváte na Stmívání nebo že brečíte u stupidně dojemných scén. Nikdo nebude pořád dokola opakovat, že fotbal je nuda. Prostě se v klidu a míru můžete dívat na cokoliv chcete. Dokonce i vůbec na nic.

9. Můžete mít dokonalé tělo

Když nejste ve vztahu, máte spoustu času na chození do posilovny. A pokud jste drsný chlap, a přesto toužíte po lekcích jógy, můžete ji cvičit kdykoliv, aniž by vás za to kdokoliv soudil.

10. Můžete jíst, co chcete

Můžete si uvařit nebo být líní, objednat si pizzu a celou najednou ji sníst. S nikým se nemusíte dělit. Můžete dokonce kompletně změnit vaše návyky a stát se třeba veganem.

11. Můžete si stanovovat cíle a plnit je

Udělejte si seznam všeho, čeho byste chtěli dosáhnout, a začněte jednotlivé body plnit, abyste dosáhli svého snu.

Sdílejte článek
Štítky single vztah výhody odhaleno

Přečtěte si také